Anadolu Efes'ten sosyal sorumluluk projesi: "Her sayı +1 ağaç demek"

Anadolu Efes, LDLC Asvel Villeurbanne ile gerçekleştireceği maçta önemli bir projeye imza atıyor.

Anadolu Efes Spor Kulübü ve Anadolu Efes, LDLC Asvel Villeurbanne karşılaşmasında gerçekleştirecekleri ortak proje ile atılacak her sayıyı bir ağaca dönüştürüyor.

İklim krizi ile mücadeleye katkı sağlamak için 2021 yılında yeşil şişeli ürünleri vesilesi ile 3 milyon tohum topunu tabiatla buluşturma hedefiyle yola çıkan Anadolu Efes’e, Anadolu Efes Spor Kulübü oyuncuları da destek verecek. Oyuncuların 4 Şubat'ta gerçekleşecek olan karşılaşmada "Her sayı +1 Ağaç Demek" diyerek atacağı sayılar, tohum topları olarak tabiat ile buluşacak.

Her seyirci için +10 tohum topu daha

“Her Sayı +1 Ağaç Demek” kampanyasının kapsamı sadece Anadolu Efes oyuncularının atacağı sayılarla da sınırlı kalmayacak. Anadolu Efes-LDLC Asvel Villeurbanne karşılaşması için Sinan Erdem Spor Salonu’na gelen her seyirci için +10 tohum topu daha tabiat ile buluşacak. Ayrıca karşılaşma içerisinde bir desibel ölçer etkinliği de gerçekleştirilecek. Taraftarlar ne kadar yüksek sesle takımlarını desteklerse kampanyaya o oranda ilave tohum topu eklenecek.

Sinan Erdem Spor Salonu içerisindeki fuaye alanında ve devre arasında gerçekleştirilecek etkinliklerde de taraftarların “Her Sayı +1 Ağaç Demek” kampanyasına daha fazla tohum topu ekleyebilmesi sağlanacak. Böylece Anadolu Efes ailesinin tüm üyeleri bu önemli kampanyaya destek verecek.

Anadolu Efes oyuncuları da iletişim çalışmalarında yer alacak

“Her Sayı +1 Ağaç Demek” kampanyasının iletişim çalışmalarında, Turkish Airlines EuroLeague’in son şampiyonu Anadolu Efes’in oyuncuları da yer alacak. Anadolu Efes’in yıldız isimleri, bir taraftan atacakları sayılarla kampanyayı büyütürken, basketbolseverleri de bu hareketin parçası olmaya davet edecek.

Anadolu Efes’in Turkish Airlines EuroLeague maç günlerinde taraftarlarının evlerine konuk olmasını sağlayan Anadolu Efes Stüdyo’da da “Her Sayı +1 Ağaç Demek Özel Bölümü” yayınlanacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir