Amerika'da Artık Uber Üzerinden Aşı Randevusu Almak Mümkün

Koronavirüsle mücadele kapsamında ABD’de daha fazla insanın aşıya erişebilmesi için geçtiğimiz günlerde Uber, insanları aşı randevularına ulaştırabilmek adına harekete geçmişti. Marka maddi durumu iyi olmayan insanların sağlık kuruluşlarına kolay bir şekilde gidememesi sebebiyle duruma el atmış ve 10 milyon ücretsiz yolculuk bağışında bulunacağını açıklamıştı.

https://pazarlamasyon.com/uber-turkiyede-yeniden-faaliyette/

Yolculuk bağışı duyurusunu Spike Lee işbirliğiyle gerçekleştiren marka, aynı zamanda başka insanların uygulama aracılığıyla yolculuk bağışında bulunabilmelerini de sağladı. Uber şimdi de Amerika'nın en büyük eczane mağazası zinciri olan Walgreens ile iş birliği yaparak insanların uygulama üzerinden aşı randevusu almasını sağlayacak. 

Artık Amerikalılar aşı randevularını ve oraya gitmelerini sağlayacak araç randevusunu sadece birkaç basit dokunuşla rezerve edebilecek.Firma, bu uygulama ile aşı randevularına gidip gelmeyi kolaylaştırarak daha fazla insanın aşı olmayı seçeceğini umduğunu söyledi.

https://twitter.com/Uber/status/1387513003206053891

Geçtiğimiz aylarda Uber ayrıca uygulaması aracılığıyla Avis, Budget, Hertz veya diğer sağlayıcılardan kiralık araç rezervasyonu yapmanıza olanak tanıyan Uber Rent ve kiralık arabaları kapınıza kadar getirecek sonrasında da geri alacak olan Uber Vale hizmetini tanıtmıştı. Son olarak vale hizmetinin bu ay Washington, DC'de başlayacak ve yıl içinde ülke çapında genişletilmesi umuluyor. Görünüşe göre Uber, araç paylaşımından araba kiralamaya, yiyeceklere ve hatta aşılara kadar tüm ihtiyaçlarımız için tek durak noktası olmayı planlıyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir