Amazon'un Personal Shopper Hizmeti Artık Erkek Giyimi de Kapsıyor

Amazon, kişisel alışveriş hizmetini erkek giyimi kapsayacak şekilde genişletiyor. Amazon Prime üyelerine aylık 4,99 dolar karşılığında, bir tanıtım anketine göre tarzlarına ve bütçelerine uygun kişiselleştirilmiş aylık kıyafet paketleri gönderilecek. Müşteriler, yedi günlük deneme süresi ve ücretsiz iade ile evlerine ücretsiz teslimatla gönderilecek sekiz ürünü seçebilecekler.

https://pazarlamasyon.com/amazon-musterilerin-avuc-icleriyle-odeme-yapmalarini-saglayan-bir-odeme-yontemi-gelistirdi/

Personal Shopper olarak adlandırılan hizmet, ilk olarak geçen yıl temmuz ayında kadın giyim için başlatılmıştı. Bu girişim, Amazon’un kişiselleştirilmiş online alışverişin liderlerinden Stitch Fix'e cevabı olarak nitelendirildi. Aylık bir abonelikten ziyade Stitch Fix, kullanıcılar yeni bir giysi paketi talep ettiğinde 20 dolarlık bir "tasarım ücreti" alıyor. Bu 20 dolarlık ödeme, daha sonra müşterilerin satın aldıkları tüm kıyafetlere yansıtılıyor.

TechCrunch'ın bildirdiğine göre, Prime Shopper; Adidas, Lacoste, Carhartt ve Levi’s gibi yerleşik markaların yanı sıra Amazon'un kendi markalarını da içerecek. Yeni müşteriler, tercihlerini ortaya çıkarmak için bir stil anketi dolduracaklar. Aboneler, aylık paketlerin yanı sıra özel isteklerde de bulunabilecekler.

https://pazarlamasyon.com/amazon-alexa-ile-artik-istediginiz-seyleri-yazdirabileceksiniz/

Personal Shopper şu an için yalnızca Amazon'un mobil uygulamasında ABD Prime müşterileri için sunuluyor. Personal Shopper da Prime Wardrobe gibi müşteriler hangi giysileri alacağına karar verene dek sekiz parçaya kadar ücretsiz iade ve teslimat olanağı sağlıyor. Tek fark, Personal Shopper'ın bu giysi seçimlerini her bir müşteri için ayda 4,99 dolar karşılığında yapıyor olması. Bu anlamda Personel Shopper, Prime Wardrobe'un genişletilmiş bir versiyonu diyebiliriz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir