Amazon'dan Sanal Dublörünüzü Oluşturan Yeni Alışveriş Hizmeti

Amazon, ABD'deki tüm kullanıcıların kendi ölçülerine ve özelliklerine uygun tişörtler bulmasına olanak sağlayan kişiselleştirilmiş bir sanal giyim mağazası açtı. "Made for You", girdiğiniz bilgiler ve görüntülerle sanal dublörünüzü oluşturuyor.

Made for You, Amazon'un uygulaması veya web sitesi aracılığıyla kilonuz, boyunuz ve vücut tipinizle ilgili ayrıntıları ve iki fotoğrafınızı istiyor. Daha sonra sunulan ürünler arasından seçim yapıyorsunuz. Farklı kol uzunluklarına ve yaka şekillerine sahip tişörtler arasından istediğiniz kalıpta ve kumaşta seçim yapabiliyorsunuz.

https://pazarlamasyon.com/amazonun-otonom-arac-girisimi-zoox-surucusuz-taksisini-tanitti/

Şu an için pamuk bazlı iki kumaş ve sekiz renk mevcut. Tüm bunlara karar verdikten sonra, tişörtün sanal bir versiyonunuzda nasıl duracağını görebiliyor ve siparişinizi vermeden önce ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Amazon'un etiketine isminizi yazdıracağı tişörtlerin fiyatı ise 25 dolar.

Bu kişiselleştirilmiş tişört hizmeti, fotoğraf göndermeyi gerektirdiği için bazı gizlilik endişelerini beraberinde getiriyor. Amazon, sanal bir dublör oluşturmak için kullandıktan sonra fotoğrafların silindiğini onayladı. Vücut ölçülerinizi istediğiniz zaman güncelleyebileceğinizi veya silebileceğinizi de belirtti. Made for You, ilerleyen zamanlarda diğer ürünleri içerecek şekilde genişleyebilir.

https://pazarlamasyon.com/amazon-podcast-platformu-wonderyi-satin-alabilir/

Müşterilerin fotoğraflarını kullanan ilk Amazon hizmeti bu değil. Geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunulan Amazon'un Halo fitness cihazı, beraberindeki uygulama ile vücudunuzun fotoğrafını çektiğinizde yağ oranı ölçümünüzü gösteriyor. Amazon, müşterilerin eklediği görüntülere göre stil önerileri sunan Echo Look cihazını ise bu yılın başlarında devre dışı bırakmıştı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir