Amazon Türkiye 23 Nisan'da çocuklara emanet

Amazon Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Instagram hesabını çocuklara devrediyor.

Amazon Türkiye, 23 Nisan coşkusunu Instagram hesabını çocuklara devrederek yaşatacak.İndirimler ve sürpriz hediyeler ile bu özel günde çocukları gülümsetmek isteyen Amazon Türkiye, aynı zamanda Darüşşafaka Eğitim Kurumları'na verdiği destekle de Darüşşafaka'nın “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna katkı sağlamayı hedefliyor.

Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott, 23 Nisan'a özel hayata geçirdikleri etkinlikler hakkında şunları söyledi: “Amazon Türkiye olarak bu yıl 23 Nisan, bizim heyecanla beklediğimiz bir gün oldu. Bu özel günü ilgili kategorilerde indirimler sunarak, Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamamız üzerinden seçili ürünlerde sipariş veren herkese bir çocuk kitabı hediye ederek ve Darüşşafaka'nın eğitimde fırsat eşitliği misyonuna katkı sağlayarak kutluyoruz. Ek olarak Instagram hesabımızı da o gün Kemal (2,5), Doruk (7), Simla (11), Miray (6), İpek (7), Doğa (6) ve Nil (8)'e devredecek ve 23 Nisan'ı kendi gözlerinden bizlerle paylaşmalarını isteyeceğiz. Yaptığımız farklı etkinliklerle bu anlamlı günde çocuklarımızın sevincine ortak olacağımız için çok mutluyuz. Tüm çocukların Çocuk Bayramı'nı bir kez daha kutluyorum.”

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir