Amazon, Boş Kutuları Eğlenceli Hale Getiren Bir Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Çıkardı

Amazon'un sunduğu yeni bir artırılmış gerçeklik uygulaması sayesinde artık boş Amazon kutularınızı hayata döndürebilirsiniz. E-ticaret devi, "Amazon Augmented Reality" adlı uygulamasının Cadılar Bayramı konseptli tanıtım videosunu yayınladı.

https://pazarlamasyon.com/amazon-artirilmis-gerceklik-araciyla-online-alisveris-deneyimini-gelistiriyor/

Videoda, üzerinde bir balkabağı taslağı olan Cadılar Bayramı konseptli Amazon teslimat kutusu gösteriliyor. Bu balkabağının yüzünü çizerek tamamladıktan sonra uygulamayı açıp QR kodunu okutuyorsunuz. Telefon kameranızı odada gezdirerek istediğiniz renkte ve seçtiğiniz aksesuarlarla balkabağını evinize konuk edebiliyorsunuz. Tasarladığınız balkabağını filtre haline getirip eğlenceli fotoğraflar ve videolar da çekebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=UTnjUxQNZsc

Balkabağı, şu an ücretsiz AR uygulamasında bulunan tek öge. Ancak uygulamanın App Store sayfasında bulunan fotoğraflar daha fazlasının geleceğini gösteriyor. Örneğin bir fotoğrafta teslimat kutusu mavi bir arabaya dönüşüyor; diğer fotoğrafta ise bir köpeğin kafasıyla yer değiştirilmiş şapka ve gözlük takan bir balkabağı görülüyor.

https://pazarlamasyon.com/sanal-ve-artirilmis-gerceklik-musterilerin-online-alisverise-daha-sicak-bakmalarini-sagliyor/

Amazon Augmented Reality uygulaması hem iOS hem de Android uygulama mağazalarında mevcut. Amazon, kampanyanın "geri dönüşüm kutusuna atmaya hazır olana kadar Amazon kutularınızı yeniden kullanmanın eğlenceli bir yolu," olduğunu söyledi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir