Amazon ABD'de Artık Garajlara da Teslimat Yapıyor

Amazon, geçtiğimiz günlerde garajda teslimat seçeneğini market teslimatları sunduğu her şehre genişletmeye karar verdi. Böylece bu günden itibaren 5.000'den fazla ABD şehrinde Key by Amazon Garage Grocery Delivery ile, Amazon Fresh veya Whole Foods siparişleri doğrudan garaja bırakılabilecek. Eğer ABD'de yaşıyorsanız Amazon’un sitesine posta kodunuzu girerek hizmetin yakınınızda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

https://pazarlamasyon.com/amazonun-yeni-satis-ortakligi-programi-mobile-getlink/

Garage Grocery Delivery, ilk olarak Kasım 2020'de yalnızca Chicago, Dallas, San Francisco, Seattle ve Los Angeles'ta hizmete girmişti, ancak şimdiki genişleme ile daha fazla Amazon müşterisi bu uygulamadan faydalanabilecek. Kullanıcılar uygulamanın ödeme kısmında dilerlerse "Anahtar Teslimi" seçeneğini seçebilecek ve yiyeceklerin kalkıp kapıyı açmaya gerek kalmadan doğrudan garajınıza gönderilmesini sağlayabilecek.  Eğer evde kimse yoksa da Ring veya LiftMaster'ın akıllı ev kamerasıyla teslimatların gerçekleşmesini canlı olarak izleyebilecek.

https://pazarlamasyon.com/ucuza-alip-pahaliya-satan-amazon-saticilarindan-5-tavsiye/

2017'de 13,7 milyar dolarlık Whole Foods satın alarak süpermarket/market işine ciddi bir şekilde girmesinden bu yana, Amazon'un ana odağı, müşterilerin farklı ürünlerde olduğu gibi süpermarket ürünlerini de online olarak satın almayı kolay hale getirmekti. Öyle görünüyor ki bu garaj teslimatı girişimi, Amazon'un bu amacı için attığı  şimdilik son atılımı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir