Alman bira üreticisi Brlo, Calvin Klein'ın viral reklamını taklit etti

Alman bira üreticisi Brlo, Calvin Klein'ın Jeremy Allen White'ın yer aldığı ve viral olan reklam filminin parodisini yaptı.

Calvin Klein, geçtiğimiz günlerde Jeremy Allen White'ın yer aldığı reklam filmiyle adından söz ettirmişti. Hatta öyle ki viral olan reklam filminde çok kısa bir süre gözüken koltuk Facebook Marketplace'te satışa sunulmuştu.

Alman bira üretici Brlo da söz konusu reklam filminden yola çıkarak parodi bir kampanya hazırladı. Jeremy Allen White'ın aksine hiç de fit olmayan tıknaz kızıl saçlı karakter, Berlin sokaklarında dar beyaz iç çamaşırlarıyla dolaşıyor.

El yapımı bira üreticisi Brlo'nun, alkolsüz seçeneğini Dry January'de öne çıkarmak için hazırladığı reklam filminin sonunda ise karakter, iç çamaşırını tamamen çıkarıyor ve Berlin'in simgesi olan TV kulesini uzakta görebilen izleyicilere karşı, Calvin Klein reklamında da öne çıkan replika kırmızı koltuk üzerinde bira içerken rahatlıyor. Reklam filminin amacı ise geleneksel güzellik algısını alt üst ederek farklı vücut tipleriyle biranın keyfini çıkarmanın mümkün olduğunu vurgulamak.

Marka, kampanyayla ilgili olarak sosyal medyada, "Fit olmayan, sulu ve ertesi sabah için baş ağrısız.. Mükemmel bir tercih." yorumunda bulundu. Reklam filmi, Deloitte Digital imzası taşıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir