Aksigorta’dan Sahipsiz Kalan Sokak Hayvanları İçin Mama Bağışı

COVID-19 salgın hastalığı sebebiyle evde kalmak hayati önem taşırken, boş kalan sokak ve caddelerde sokak hayvanları açlıkla mücadele ediyor. Sahipsiz sokak hayvanları için birçok sosyal sorumluluk projesi hayata geçiren Aksigorta, bu kez de onlar için İstanbul, Ankara, Bursa ve Gaziantep illerine toplamda 6 ton mama bağışladı.

Yeni tip corona virüsün yol açtığı COVID-19 salgın hastalığı sebebiyle evde kalmanın hayati önem taşıdığı bu günlerde sokak ve caddelerin boş kalması insan hayatını olumlu yönde etkilerken, sokak hayvanlarını ise açlıkla mücadeleye zorluyor. Hayvanlar için bugüne kadar pek çok proje hayata geçiren Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, bu kez de salgın hastalık sebebiyle bakıma muhtaç kalan sokak hayvanlarına yardım eli uzattı.

4 ile 6 ton mama bağışlandı

İnsana olduğu kadar doğaya ve hayvan dostlarına da değer verdiklerini ifade eden Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, “Yaşadığımız bu zor günlerde evde kalmamız hayati önem taşıyor. Ancak biz evlerimize çekildiğimizde sokakta bakıma muhtaç dostlarımızı da unutmamamız oldukça önemli. Aksigorta olarak İstanbul, Ankara, Bursa ve Gaziantep illerine toplamda 6 ton mama bağışında bulunduk. Bu hassas dönemde insan sağlığını düşündüğümüz gibi, hayvan dostlarımızı da unutmayarak, güvence altına almamız gerekiyor’’ diye konuştu.

Kariyer
Sokağın ritmi ve gençlerin enerjisi IN STREET'e ilham oluyor

Sokağın ritminden, gençlerin enerjisinden ve dansın dinamizminden aldığı ilhamla spor yaşam tarzını benimseyen Türkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri IN STREET, 360 derece ördüğü pazarlama stratejisi ile tüketicisine en etkin yollardan ulaşıyor. Kampanyalar, dijital pazarlama faaliyetleri, mağaza açılış etkinliği, CRM çalışmaları ve televizyon reklamı gibi pek çok kanalı iş süreçlerine dahil eden marka, “Sokağın, Tarzın, Sneaker’ın” söylemiyle gençlere temas ediyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir