Ajanslar için Ölçeklenebilir ve Kişiselleştirilebilir Dinamik Video Oluşturma Platformu

Pandemi süreci ile beraber tüm dünyada insanların satın alma alışkanlıklarının değişmesi ile beraber dijital video yatırımları da hızla artmaya başladı. Özellikle e-ticaret gibi kataloğundaki ürün sayısı çok fazla olan şirketler için product feed ile video üretimini otomatikleştirme ve ölçekleme imkanı sağlayan Vidyou teknolojisi artık ajanslar için de white-label çözüm sağlama başladı.

52 Ülkeden 1.900’den fazla müşteriye ulaşan Vidyou, geliştirdiği teknoloji sayesinden binlerce videoyu anlık gerçek zamanlı otomatik olarak oluşturabilme ve kişiselleştirebilme fırsatı sunmakta. E-ticaret, pazar yeri, otomotiv ve sağlık sektöründe globalde öncü şirketlere servis sağlayan Vidyou teknolojisi; ajanslar için de artık white-label servis hizmetini kullanıma açtı.

Özellikle ajansların data odaklı videoların üretimi, otomatikleştirmesi ve kişiselleştirebilmesi için oldukça kolay bir platform yapısı sağlamakta. Pazarlama ekiplerinin veya ajansların hiç bir entegrasyona ihtiyaç duymadan data kaynağını tek tuşla Vidyou sistemine bağlayabilmekte. Vidyou teknolojisine e-ticaret şirketleri XML, Google Merchant Center feed url, Facebook Product Catalog feed URL veya Google Spreadsheet, API üzerinden bağlanarak videolarını oluşturabilmekte.

https://vidyou.wistia.com/medias/0h1qu7sluk

Vidyou’nun geliştirdiği yeni dynamic link özelliği ile de pazarlama ekipleri hiçbir entegrasyon ihtiyacı olmadan videoları email, web sitesi, landing page ve mobil app içerisinde anlık üretebilmekte ve kişiselleştirebilmekte.

https://f.hubspotusercontent30.net/hubfs/8811431/vidyou-20210218-122523.mp4

2020 yılında 1 Milyondan fazla videonun üretildiği Vidyou platformunun detaylarını öğrenmek üzere vidyou.co adresinden Vidyou ekibi ile iletişime geçerek demo görüşmesi oluşturabilirsiniz.

Kariyer

Bunlar İlginizi Çekebilir