Airbnb, Pixar'ın "Up" animasyonundaki evi kiralıyor

Airbnb, Pixar'ın "Up" adlı animasyonundan ilham alarak hayali evi gerçeğe dönüştürdü.

Airbnb, Shrek'in bataklıktaki evini, animasyondan gerçek hayata uyarlayarak kullanıcıları için hizmete sunmuştu. Şirket bu kez de Pixar'ın "Up" adlı animasyonundan ilham alarak hayali evi gerçeğe dönüştürdü. Meksika'daki Abiquiu'de bulunan ev, animasyon stüdyosundan çıkarak binlerce balonla donatılmış ve misafirlerini 50 fit havada asılı bırakma vaadiyle gerçek bir deneyim sunuyor.

Airbnb'nin İkonlar girişimi, pop kültüre cesur bir adım atarak misafirlerin bir zamanlar sadece ekranlarda ve hayallerde sınırlı kalan dünyalara kendilerini kaptırmalarını sağlıyor.

Animasyonun ikonik karakterlerinden Carl Fredricksen'in ziyaretçiler için "Genellikle ziyaretçileri sevmem, Dug ve benim evde olduğumuz zamanlarda sizleri görmek tercihim. Geldiyseniz sevgili Ellie ile birlikte yaptığım sıcak evimde kalabilirsiniz" notu da bulunuyor. Not, "Bu yer eskiden bir çöplüktü ama harika Ellie ve ben bu evi düzenledik. Yaptığımız tüm gezilerden gelen eşyalarla dekore ettik. Artık macera için biraz yaşlıyım. Burada kalırsanız sadece bir gece kalabilirsiniz. Çok rahatlamayın" şeklinde devam ediyor.

Evin en büyük özelliği ise gerçekten havada uçuyor olması. Airbnb, her konaklamadan sonra konutu yukarı kaldırarak misafirlere gerçekten yüksek bir deneyim sunuyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir