Adidas'tan Simpsons karakterinde ayakkabı tasarımı

Adidas, The Simpsons karakteri, Ned Flanders'ın görünümünde bir ayakkabı tasarladı.

Her ne kadar The Simpsons'un ana karakterlerinden biri olmasa da Flanders, kendi başına bir hayran kitlesine sahip. Aslında birçoğumuzun aklındaki baba figürüne uygun olan Flanders'ın sıradan "baba" modasına bağlılığı, onun tanınan bir karakter ve dizinin onsuz yapamayacağı bir oyuncu olmasını sağlıyor.

Adidas ile gerçekleşen bu işbirliğinde, ayakkabının temel özelliği, düşük topuklu bir spor ayakkabı olan McCarten tasarımından geliyor. Flanders'ın ikonik kahverengi mokasen kıyafetinin yan sıra pembe gömleğinin de ayakkabı tasarımda yer aldığını görüyoruz. Aynı zamanda Flanders'ın solak olması da es geçilmiyor. Solak kişiler için hazırlanan bir mağaza olan "Leftorium" ayakkabı kutusunun üzerinde yer alıyor.

https://twitter.com/tayglea/status/1427457019154403330

https://twitter.com/TheSimpsons/status/1029124580957278208

Bu işbirliği aslında "Solak Kişiler Günü" olarak bilinen 13 Ağustos tarihininde piyasaya sunulacaktı fakat o gün geçtiği için, Leftorium'un yer aldığı bölümün 20. yıldönümü tarihi olan 13 Ekim'de piyasaya sunulacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir