adidas’ın "Impossible is Nothing" kampanyası geri dönüyor

adidas, 17 yılın ardından Impossible is Nothing kampanyasını yeniden canlandırıyor.

Sporun gücü sayesinde yapılabileceklerin sınırsız olduğu mesajını veren adidas’ın yeni kampanya filmleri de etkinlikte gösterildi. Tüm iletişim kanallarında yayınlanacak olan ve Lionel Messi’nin yer aldığı filmin seslendirmesini Okan Bayülgen üstlendi. Dijital iletişim kanallarında yayınlanacak olan ve koşu kategorisindeki ikinci film Adizero ise İsmail Hacıoğlu tarafından seslendirildi.

adidas Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, Biz adidas olarak yaşamın özünün hareket olduğuna inanıyoruz. “Sporun insanların hayatlarını değiştirme gücü” markamızın en önemli ilham kaynaklarından birini oluşturuyor. Sporla değişen hayatları, sporun insanlara kazandırdığı potansiyellerini gerçekleştirme gücünü gördükçe ilhamımız ve heyecanımız katbekat artıyor. Bu da yaptığımız işi çok daha anlamlı kılıyor. Probleme değil, her zaman çözüme odaklanma felsefesiyle ilerlediğimiz bu kıymetli yolculuğumuzda, spora olan sevgimizi ve tutkumuzu en iyi şekilde yansıtacağımıza yürekten inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

Impossible is Nothing’in Türkiye’deki iletişiminde Eda Erdem, Meryem Boz,Cansu Köksal, Ayşe Begüm Onbaşı, Cansu Özbay, Sümeyye Boyacı, Berfu Cengiz, Ayla Aksu, Sevgi Çınar, Meliha İsmailoğlu, Çağla Nur Uzundurukan gibi pek çok farklı daldan başarılı kadın sporcunun yanı sıra Necip Uysal, Burak Yılmaz, Emre Demir, Yusuf Yazıcı gibi isimler de yer alıyor.

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir