Adidas, "Impossible is Nothing" Film Serisiyle Dünyayı Olasılıkları İyimserlikle Görmeye Davet Ediyor

Adidas, efsanevi Impossible Is Nothing kampanyasına yeniden hayat verirken hazırladığı 20 filmlik seriyle dünyaya ilham veren sporcuların hikayelerini güçlü bir anlatımla aktarıyor.

İyimser bir bakış açısıyla birlikte daha iyi bir geleceği şekillendirmenin vurgulandığı kampanyanın film serisi, Beyoncé, Paul Pogba, Tiffany Abreu, Mo Salah, Siya Kolisi ve Nneka Ogwumike gibi isimlerin ilham veren görüntülerinden oluşuyor. Adidas, Impossible Is Nothing için Türkiye’de Eda Erdem, Cansu Köksal ve Zeynep Bastık gibi güçlü isimlerle birlikte çalışıyor.

Adidas, yıllara meydan okuyan Impossible Is Nothing kampanyasını bir film serisiyle yeniden canlandırıyor ve bu uzun süreli marka tutumunun evrim sürecini anlatıyor. Hazırlanan 20 filmlik seri boyunca Beyoncé, Paul Pogba, Tiffany Abreu, Mo Salah, Siya Kolisi ve Nneka Ogwumike’nin de dahil olduğu dünyaca ünlü isimlerin kendilerine özgü gerçek hikayeleri evden çekilen görüntüleri de kullanılarak güçlü bir anlatımla aktarılıyor.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=DtKJB-f8iQU&feature=youtu.be

Film serisi, olasılıkları görmek ve Adidas’ın sporun insanların hayatları değiştirme gücüne dayandırdığı iyimserliğe odaklanıyor. Tüm dünya için birlikte daha iyi bir geleceği şekillendirmenin mümkün olduğundan yola çıkılan seri ile kişilerin olasılıklarının sınırlarını genişletme, insanları spora dahil etme ve sporla bir araya getirme amaçlanıyor. Bu seri aynı zamanda Adidas’ın daha sürdürülebilir bir dünya için bugüne kadarki çalışmalarıyla örtüşen, uzun dönemli marka vaadinin de başlangıcı olarak konumlandırılıyor.

Belgesel tarzında yapılan film serisinde dünyaca ünlü bazı ünlü isimlerin daha önce görülmeyen ve bilinmeyen yanları gösterilirken; arkadaşları veya diğer sporcular tarafından da güçlü bir anlatımla etkileyici tarafları vurgulanıyor ve arşivlerden çıkan görüntülerle canlandırılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=17mIu61120I

Adidas’a göre Impossible is Nothing, diğerlerinin sadece imkansızı gördüğü dünyayı olasılıklarla görmenin bir yolu. Ne kadar güçlü olunabileceğinin perdesini kaldıran Adidas, böylece bugüne kadarki en iddialı içerik serisini lanse ediyor. Film serisi daha önce görülmemiş özel anları, spor kültüründeki hikayeleri takip ederek iyimserliğin ve eyleme geçmenin hayatları nasıl şekillendirdiğini gösteriyor.

Olasılıkları görerek ve gerçeğe dönüştürerek kendileri için hayal ettikleri geleceği keşfedenleri anlatan seri, küresel bir sahnede tarih yazan öncü isimleri gösteriyor. Marka ayrıca iyimserliğin neler başarabileceğinin güçlü bir kanıtı olarak insani hikayelerden oluşan bu koleksiyonla herkese kendi olasılıklarını görmeleri ve güçlenerek harekete geçmeleri için de ilham vermeyi amaçlıyor.

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir