8 dakikada deniz mahsulü pişirmek mümkün mü?

Dardanel’den deniz mahsulü severlere 8 dakikada hazırlanabilen Kolay Pişir serisi.

Balık ve deniz ürünleriyle keyifli bir akşam yemeği geçirmenin hayaliyle yapılan planlar, pişirmeden önceki ön hazırlık sürecinin zaman almasıyla genelde iptal olur…Balık ve deniz ürünü severlerin bu zorlu hazırlık sürecine Dardanel, “Kolay Pişir” serisi ile yardımcı olmak için kolları sıvadı.

Deniz Mahsullü Pesto Soslu Linguine, Tereyağlı Jumbo Karides, Deniz Mahsullü Domates Soslu Penne ve Balık Kavurma olmak üzere dört farklı çeşitle deniz ürünü severlerin karşısına çıkan Kolay Pişir serisi, her bir ürünü 8 dakikada tabağınıza getiriyor. 

“Balıktan vazgeçemeyenlere” yeşil kırmızı biber ve zeytinyağlı sosla birlikte baharatlarla harmanlanmış balık filetoyu, “Deniz Mahsullü Linguine yemeden günü güzel geçmeyenlere”; karides, kalamar ve pesto sos eşliğinde linguine makarnayı, “Domates soslu penne olmazsa olmazım” diyenler için ise; karides, kalamar, penne ve domates sosunu birleştiren Kolay Pişir serisi, karides severler için de bol tereyağlı ve sarımsak soslu Tereyağlı Jumbo Karides’i 8 dakikada sunuyor.

Hiçbir ön hazırlık süreci gerektirmeyen ve -18 derecede dondurulan Kolay Pişir çeşitlerine; Migros Sanal Market, Getir, Yemeksepeti Banabi, Carrefour ve Macro Center’dan ulaşmak mümkün.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir