2021'in sosyal medyada viral olan Zoom anları

Pandemiyle hayatımıza iyice yerleşen Zoom sayesinde işlerimizi, toplantılarımızı, hobilerimizi, sporumuzu zoom ve benzeri video konferans platformları üzerinden gerçekleştirmek yeni normallerimiz haline geldi. Aradan geçen bir buçuk yılın sonunda pandeminin ilk günlerine oranla evden çalışma ve görüntülü sohbet konusunda daha iyi hale geldik. Her her yayın platformunda olduğu gibi Zoom'da da talihsiz anlar yaşanmadı değil. 2021'in Zoom'daki en komik anları sizlerle...

1- Kedi filtresini kapatamayan avukat

Zoom üzerinden katıldığı sanal mahkemede yanlışlıkla açtığı kedi filtresini kapatamayan Teksaslı avukat Rod Panton'un yaşadığı talihsizlik.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=KxlPGPupdd8&t=32s[/embed]

2- Bir öğretmen ve ona sorun çıkaran sevimli köpeği Lila

https://twitter.com/robglover2009/status/1362167258802360326

3- Araba kullanırken Zoom toplantısına katılan politikacı

Ohio Eyalet Senatörü, araba kullanırken Zoom arka planını kullanarak toplantıya katıldı. Senatör, toplantı sırasında ise hem görüntülenen emniyet kemeriyle hem de araba kullanırken yaptığı hareketlerle aslında evde olmadığını fark ettirdi.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=L-wzkAdLW0U[/embed]

4- Guy Fieri ve ızgara peynir eğitimi

Amerikalı ünlü restoran işletmecisi ve Emmy ödüllü televizyon sunucusu Guy Fieri'nin Nicole Gallucci ile evden yaptığı eğlenceli bir Zoom yayını.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=674wfJAC63c[/embed]

5- Yanlışlıkla serbest bırakılan mahkumun Zoom'da kendi duruşmasına katılması

Miami'de bir mahkum yanlışlıkla hapishaneden serbest bırakıldı. Mahkum, kucağında bir köpekle bilinmeyen bir yerden Zoom mahkemesinde ortaya çıktı. Bir evrak hatasından dolayı, gardiyanlar tarafından yanlışlıkla Eduardo Cabana Orama adında serbest bırakılan mahkum, polislerin her yerde kendisini araması üzerine beklenmedik bir yerde ortaya çıktı. Kendi mahkeme duruşması için Zoom'a katıldı ve kucağında uyuyan bir köpekle video konferans programına giriş yaptı.

https://twitter.com/DavidOvalle305/status/1354892999080206342

6- Jason Sudeikis ve renkli kapüşonlusu

Amerikalı oyuncu ve komedyen Jason Sudeikis, Altın Küre ödül töreninde sadece kazandığı ödülle değil kapüşonlu sweatshirt ile ödül alan ilk kişi oldu.

https://twitter.com/AnnaRoisman/status/1366213070222209024

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir