18 ayar altın kaplama Huawei Ultimate Design: Türkiye fiyatı açıklandı!

Dünyanın en pahalı akıllı saatleri arasında yerini alan Huawei Watch Ultimate Design hakkında detaylar açıklandı.

Yakın zaman önce, Huawei, ilk altın kaplama saatini piyasaya sürdü. İstanbul'da düzenlediği özel bir etkinlikte, yeni nesil giyilebilir teknoloji ürünlerini Türkiye'ye tanıttı. Şirketin gözde ürünü olan Huawei Watch Ultimate Design, özellikle lüks aksesuarlara ilgi duyanların ilgisini üzerine çekti. Bu model, gösterişli işçiliği ve 18 ayar altın kaplamasıyla kendini öne çıkarıyor.

18 ayar altın kaplamalı Huawei Watch Ultimate, akıllı saatler arasında en prestijli seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor. Bu gösterişli saatin fiyatı 79,999 TL olarak açıklandı. Ön siparişlerin 2 Ekim'de başlayacağı bu özel akıllı saat, 18 Ekim'de online platformlarda satışa sunulacak. 

huawei-akilli-saat-altin

Akıllı saatin kasası tamamen 18 ayar altından üretilmiş.  Saatin taç kısmında, PVD kaplama altın metal kullanılırken  kayışın bağlantıları da aynı altın kaplama malzemeyle işlenmiş. Kayışı ise hafiflik ve dayanıklılık sağlamak için titanyumdan üretilmiş. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir