14 Saat Boyunca Aralıksız Olarak Yayımlanan Tarihin En Uzun TV Reklamı

  • Erkeklere özel deodorantlar ve kokular üreten Old Spice'ın son reklam filmi, Woohoo isimli TV kanalında 14 saat boyunca aralıksız olarak yayımlandı ve "televizyon tarihinin en uzun kesintisiz kampanyası" unvanını elde etti.
  • Reklam içerisinde reklamın yer aldığı bu reklam filmi, "tarihteki en uzun reklam filmi" kategorisinde Guiness Dünya Rekoru kırdı.
  • Bununla birlikte bu ilginç reklam filmi, ocomercialinfinito.com.br adresli internet sitesinde online olarak sonsuza dek yayımlanacak.
  • İlgili Yazı: Lipton Türkiye'den Türk Televizyon Tarihinin En Uzun Reklamı

Geçtiğimiz günlerde gelmiş geçmiş en uzun reklam filmi kategorisinde yeni bir rekor kırıldı. Yeni rekorun sahibi ise erkeklere özel deodorantlar ve kokular üreten Old Spice markası idi. Old Spice'ın Wieden+Kennedy Sao Paulo ile iş birliği yaparak hayata geçirdiği reklam filmi, "tarihteki en uzun reklam filmi" kategorisinde Guiness Dünya Rekoru kırdı.

https://youtu.be/Wk42_IU5IrA

Design Taxi'nin paylaştığı habere göre, bu reklam filmi, Brezilya'daki Woohoo isimli televizyon kanalında 14 saat boyunca aralıksız olarak yayımlandıktan sonra, "televizyon tarihinin en uzun kesintisiz kampanyası" unvanını elde etti. Bu reklam filminin içerisinde, Old Spice’in "Durascent" isimli teknolojisinin tanıtımını yapmak için reklam içinde reklam yer alıyor ve görünen o ki bu reklam filmi, ocomercialinfinito.com.br adresli internet sitesinde online olarak sonsuza dek yayımlanacak.

https://youtu.be/ufkOv-yed_A

Ünlü Amerikalı aktör Terry Crews'in de rol aldığı (ki kendisi zaten Old Spice'ın marka elçisi), "Sonsuz Reklam" başlıklı reklam filminin uzun olmasının amacı, Old Spice kokularının uzun süre etkisini koruduğuna vurgu yapmaktı. Zaten reklam filminin başlangıcında, "Bu reklam, Old Spice'ın yeni, inanılmaz kokusu kadar devam eder. Bilinçli olarak izleyin." şeklinde bir uyar yer alıyor.

Reklam filminin iki dakikalık ve 15 dakikalık versiyonları, farklı televizyon kanallarında yayımlandı. Bununla birlikte bu reklam kampanyasının, ilerleyen dönemde Latin Amerika ve Meksika'da hayata geçirilmesi planlanıyor.

Kariyer
istegelsin marketleri "karşılaştırmaya" aldı

istegelsin, diğer marketlere karşı avantajlı fiyat stratejisini öne çıkaran rekabetçi bir reklam kampanyası başlattı.

Bunlar İlginizi Çekebilir