11. MIXX Awards Türkiye Finalistleri Belli Oldu

IAB tarafından bu yıl 11’inci kez düzenlenen MIXX Awards Türkiye’de finale kalan çalışmalar belli oldu. Havas İstanbul CEO’su Cüneyt Devrim başkanlığında bir araya gelen 20 kişilik jürinin değerlendirmeleri sonucunda 778’i geçerli sayılan başvuru arasından 333 çalışma finale kaldı.

Bu yıl kategorilerinde revizyona gidilen yarışmada, toplam 21 kategoride başvuru yapıldı. Başvurular Ön Eleme ve Ana Değerlendirme olmak üzere iki aşamalı olarak değerlendirildi. Bu yıl MIXX Awards Türkiye’ye başvuran tüm projeler MIXX Awards Europe’a 16 Nisan’a kadar başvuru yapabilecek.

11. MIXX Awards Türkiye’nin Lider Destekçisi sahibinden.com; Başarı Destekçileri, Ingage Medya, Sözcü.com.tr, Unilever olurken yarışmanın Protokol Destekçileri arasında, AdColony, AdMatic/AdTarget, Akbank, BSH Ev aletleri, Genart Medya, Google, PuhuTV, Sparkle Medya ve Tooplay yer alıyor. Facebook, Mynet,  Lysol ve Teads’in  kategori destekçileri olduğu MIXX’e sektör kuruluşları da her zamanki gibi katkıda bulunuyorlar.

11. yıl reklam teması “Sen Neredeysen Orası Dijital” olan MIXX Awards’un reklam çalışmaları Karbonat tarafından yürütülürken organizasyon prodüksiyon ve yayın tarafı Onedio tarafından yürütülüyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir