Zoom, Uzaktan Çalışanlara Özel "Zoom for Home" Çözümünü Duyurdu

Pandemi başladığından beri kullanıcı sayısı günden güne artan Zoom, uzaktan çalışan profesyonellerin bağlanmasını kolaylaştırmak adına “Zoom for Home” çözümünü duyurdu.

Zoom for Home, uzaktan çalışmada verimliliğe katkıda bulunarak kurum ve firmaların yeni normal sürece kolaylıkla uyum sağlamasına yardımcı olmayı hedefliyor.

Zoom, Zoom for Home çözümü için DTEN firması ile ortaklığa da gitti. Hepsi bir arada bir cihaz olarak karşımıza çıkan Zoom for Home, kullanıcılara video görüşmeler için geniş açılı 3 dahili akıllı kamera, toplantı ve telefon çağrıları için 8 mikrofon dizisi ve etkileşimli ekran paylaşımları gerçekleştirmek için dokunmatik ekran sunuyor.

Basit bir kurulama sahip olan Zoom for Home – DTEN ME ile Zoom Meetings lisansına sahip her kullanıcı bağlantı kurabiliyor. Yeni çözüm, kullanıcıların oturma odaları ve monte edilmiş ekranlar gibi alanlarda ihtiyaç duydukları donanımı seçmelerine olanak tanınıyor.

Zoom CEO’su Eric S. Yuan konuyla alakalı: “Geçtiğimiz birkaç ayda uzaktan çalışma prensibini benimsemiş bir kuruluş olarak, uzaktan çalışanlara yönelik yeni bir alan oluşturmamız gerektiğini net biçimde gördük.” dedi.

599 dolarlık fiyat etiketiyle ön siparişe açılan Zoom for Home – DTEN ME’nin Ağustos 2020 itibarıyla ABD’de satışa sunulacak.


IKEA, kasırgadan hasar görmüş 3 bin dönümden fazla araziyi ağaçlandırıyor

INGKA grup ile gerçekleştirilen projede tam olarak 3 bin 264 dönümlük arazi satın alındı.

Bunlar İlginizi Çekebilir