Yumoş Ayıları Galataport İstanbul'da

Yumoş’un sembolü haline gelen ikonik ayıları, Nişantaşı’ndan sonra bu kez de Galataport İstanbul’da.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında Nişantaşı’nın merkezindeki binaya sürpriz bir şekilde yerleşerek pandeminin olumsuz havasında insanları gülümseten Yumoş’un ikonik ayıları, şimdi de Galataport İstanbul’da. 22 Nisan - 8 Mayıs tarihleri arasında Galataport İstanbul’da “Yumoş Ayılı Sokak” isimli alanda olacak 350 Yumoş ayısı, giysi bakım performansını “Giysilerin Seninle Kalsın” sloganıyla duyuruyor. 

Galataport İstanbul’un Tophane Saat Kulesi girişinden kolaylıkla ulaşılabilecek J-K blokları arasındaki Yumoş Ayılı Sokak, bir ucu Karaköy'e bir ucu denize çıkan konumu ile Nişantaşı’nda olduğu gibi şimdi de Galataport İstanbul’da.

Yumoş Ayısı seninle kalsın…
Yumoş ayılı sokağa gidip Yumoş’larla çekilen fotoğrafını Instagram’da #SeninleKalsın hashtagiyle paylaşanlar ya da alandaki QR kodu okutup yönlendirilen web sitesinde “Yumoş ayısı neden #SeninleKalsın?” sorusunu en yaratıcı cevabı verenler Yumoş ayıcığı kazanma şansı yakalıyor.

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir