Yemeksepeti ve Domino’s’tan deprem bölgelerine 30 bin pizza

Yemeksepeti ve Domino’s’un, Kızılay koordinasyonunda hayata geçirdiği işbirliği kapsamında, bölgedeki depremzedelere 30 bin pizza bağışlanması çalışmalarına başlandı.

Yemeksepeti ve Domino’s, ülkemizi yasa boğan deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak için hayata geçirdikleri çalışmalara, özel işbirliği kapsamında bir yenisini daha eklediler.

Deprem bölgesinde zorlu koşullar altında yaşam mücadelesi veren vatandaşlara yemek yardımı için hayata geçirilen işbirliği kapsamında, Kızılay koordinasyonunda bir ay boyunca her gün 1000 adet pizza dağıtma projesi hayata geçirildi.

Deprem bölgesinin tamamına yayılacak
15 Şubat’ta ilk 1000 pizza dağıtımı; Hatay, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Şanlıurfa ve Malatya’da Kızılay yemek dağıtım noktalarına yapıldı. Önümüzdeki 1 ay içerisinde 3 bin pizza, depremden etkilenen il ve ilçelerindeki afetzedelere Yemeksepeti ve Domino’s aracılığıyla ulaştırılmış olacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir