Yemeksepeti’nin katkılarıyla “Aklımdaki Yarın” podcast serisinin ikinci sezonu başladı

Yemeksepeti'nin destekleriyle hayata geçirilen “Aklımdaki Yarın” podcast serisinin ikinci sezonu dinleyicilerle buluştu. Yaşam tarzı, gıda alışkanlıkları ve geri dönüşüm gibi konuların sürdürülebilirlik çatısı altında ele alındığı yeni sezonda, dünyayı nasıl bir geleceğin beklediği, farklı alanlardan renkli konuklarla masaya yatırıldı.

Türkiye’de hızlı ticaretin öncü markası Yemeksepeti, sürdürülebilirliğe dair bilinç oluşturma ve farkındalık yaratma amacıyla hazırlanan "Aklımdaki Yarın" podcast serisinin ikinci sezonuna ev sahipliği yapıyor. 

Podbee platformunda komedyen, yazar, radyo sunucusu ve podcaster Deniz Özturhan'ın sunumuyla Aklımdaki Yarın, konuklarıyla birlikte hayatın tatlı ve ekşi yönleri arasında sürdürülebilirlik temasını ele alarak, geleceğe dair projeksiyonlarını şekillendiriyor.

Dinleyiciler için “Sürdürülebilirlik Puanı”nı öğrenme şansı 
İkinci sezonda; “Yaşamla Beslen” konseptinde Şef Ferhat Bora, “Çok Yaşa, İyi Yaşa!” konseptinde Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak, “Gününü Gün Et” konseptinde “Iconjane” lakaplı Ferhan Talib ve “Nereye Kadar Sürdürebiliriz?” başlığında Cemre Sıla Atılgan gibi alanlarında uzman konuklar 1 Kasım’dan itibaren iki hafta arayla ağırlanıyor.

Aklımdaki Yarın’ın “Sürdürülebilirlik Puanı” bölümünde ise her bölüme özgü bilgi yarışmasıyla, dinleyicilere kendilerinin “ne kadar sürdürülebilir” olduklarını test etme şansı tanınıyor.

Tüm podcast platformlarında yayında
Sürdürülebilirlik projeleriyle sektörde birçok ilke imza atmış olan Yemeksepeti, bu başarısını “Aklımdaki Yarın” podcast serisiyle taçlandırarak dinleyicilere bilgi sunmanın ötesinde, gıda, iklim ve toplum odağında sürdürülebilir bir geleceğin önemini vurgulayan bir farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

Aklımdaki Yarın podcast serisi, Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Castbox ve tüm diğer popüler podcast platformlarında dinleyicileriyle buluşuyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir