Yemeksepeti'nde üst düzey atamalar

Yemeksepeti’nde Pazarlama ve Marka Yönetimine stratejik atamalar gerçekleşti.

Yemeksepeti, marka imajını ve pazarlama stratejilerini güçlendirme hedefi doğrultusunda pazarlama departmanında önemli atamalar gerçekleştirdi. Bu atamalar sırasıyla Yasemin Bahar, Büyüme Direktörü; Senem Sözmen, Kurumsal İletişim Direktörü; Kamer Buğu Öktem, Marka Direktörü pozisyonlarında görevlerine başladılar. 

Büyüme Direktörü Yasemin Bahar
Yemeksepeti'nin Büyüme Direktörü olarak görev alan Yasemin Bahar, performans pazarlaması, CRM, sadakat programları, pazarlama teknolojileri ve veri analizi ile ürün pazarlaması alanlarında liderlik ediyor. Meditopia, Hepsiburada ve Glovo gibi önemli markalarda strateji ve iş geliştirme rollerinde bulunan Bahar, Yemeksepeti'nde yenilikçi büyüme yönetimi stratejilerini geliştirmeye devam ediyor.

Kurumsal İletişim Direktörü Senem Sözmen
Kurumsal iletişim stratejilerinin geliştirilmesi ve yönetilmesi alanındaki tecrübesiyle Senem Sözmen, Yemeksepeti Kurumsal İletişim Direktörü görevine atandı. Yemeksepeti'nin kurumsal iletişim stratejisinin geliştirilmesi ve uygulanması, medya ilişkilerinin etkili bir şekilde sürdürülmesi, iç iletişim faaliyetlerinin kurgulanarak çalışan mutluluğuna katkı sağlanması ve lider iletişiminin etkin bir şekilde yönetilmesi sorumluluklarını üstlenecek olan Sözmen, profesyonel kariyerinde Yapı Kredi, Avon ve Red Bull'da önemli rollerde bulundu.

Marka Direktörü Kamer Buğu Öktem
Marka Direktörü olarak atanan Kamer Buğu Öktem, Yemeksepeti'nde marka stratejisinden sorumlu olacak. Danone'de farklı markalara liderlik ettikten sonra Çin'in büyük eğitim teknolojisi şirketlerinden Walnut Coding'de Asya pazarını da deneyimledi. Marka ve pazarlama alanlarında derin bir deneyime sahip olan Öktem, Yemeksepeti’nde tüketici ihtiyaçları ve beklentilerini temel alarak marka mesajlarını oluşturup tüm kanallarda etkili bir şekilde yayılmasını yönetecek. Yemeksepeti'nin marka sağlığını ve gücünü koruyup geliştirmek adına Öktem'in liderliğindeki ekip, yenilikçi ve etkili stratejilerle yola devam edecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir