Yayla Agro Gıda'nın yeni reklam yüzü Murat Boz

Yayla Agro Gıda'nın Yemek Hazır serisi için çekilen reklam filminde Murat Boz yer aldı.

Yayla Agro Gıda'nın yenilikçi ürün serisi Yemek Hazır’ı tanıtmak için çekilen reklam filminde ünlü oyuncu ve şarkıcı Murat Boz yer aldı. ÇÖZÜM imzalı reklam filminde Murat Boz, son dakika gelen misafirlerine ikram edeceği yemekleri nasıl yetiştireceği konusunda telaşlanan annesine, Yayla'nın sadece 2 dakikada ısıtarak tüketilebilen Yemek Hazır ürünlerini sunarak rahat bir nefes almasını sağlıyor. Reklam filinde görüldüğü üzere birçok çeşit lezzet içeren Yemek Hazır,  çorbadan pilakilere, etli nohut yemeğinden pirinç pilavına kadar en çok tüketilen lezzetleri müşterilerinin zevkine sunuyor. 

Yayla Yemek Hazır için “Deneyin vazgeçemeyeceksiniz” diyen Murat Boz, Yemek Hazır'ın lezzetine vurgu yaparken katkısız haşlanmış bakliyat ürünlerinin de yemek hazırlamayı kolaylaştırdığını belirtiyor. 

Zamanı kısıtlı olanlar, tek başına yaşayanlar, katkısız ve pratik bir yemek isteyenler için harika bir çözüm olan Yemek Hazır ürünlerinin reklam filminin yapımcılığını Organic Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü yer alıyor.

Künye

Reklamveren: Yayla Agro Gıda

Reklam Ajansı: ÇÖZÜM

Yaratıcı Ekip: Ozan Can Bozkurt, İrem Alkan, Erce Ulusoy, Başak Özkeskin, Özgür Biçer

Marka Ekibi: Yusuf Ziya Erdönmez, Elif Onat Bozkurt, Yasemin Asaad, Ayça Günaydın

Stratejik Planlama Ekibi: Ahmet Yener, Can Erdönmez

Prodüksiyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Tansu Aktürk

Prodüksiyon Şirketi: Organic FilmYönetmen: Kıvanç Baruönü

Post Prodüksiyon Şirketi: Sinefekt

Müzik: Jingle House

Kullanılan Mecralar: TV, Dijital

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir