Türkiye’nin 24 saat yayın yapan ilk ve tek banka radyosu Odea Radyo yayında!

Odeabank’ın yatırım odaklı bankacılık yaklaşımını, müziğin ritmi ile birleştirdiği Odea Radyo yayın hayatına başladı.

Türkiye’de audio kültürü son yıllarda giderek yükselirken, hedef kitlesi içinde podcast ve müzik başta olmak üzere streaming’in büyük karşılık bulduğunu gören yenilikçi markalardan biri olarak Odeabank, Türkiye’nin ilk ve tek banka radyosu Odea Radyo’yu hayata geçirdi. 

Odeabank'ın yatırım odaklı bankacılık anlayışını, müziğin ritmiyle birleştiren Odea Radyo, kendisini "Yatırımda aklın yolunu, müzikte kalbinin sesini dinleyenlerin radyosu" olarak tanımlıyor. 

Yatırımını, birikimini ve geleceğini doğru yönetmek isteyenler için uzman konuklar ve yayıncılar tarafından hazırlanmış yatırım odaklı içeriklerin yanı sıra Odea Radyo’da iyi seçkilerden oluşan yerli ve yabancı müzik yayını ve özel içerikli yaşam & stil programları yer alıyor.

Odea Radyo, yatırım konusunda neler yapacağını bilemeyenlerin aradığı bilgileri müziğin keyfi ile buluşturmayı hedefliyor. 

Müzik ve yatırım dünyası ilk kez bir arada, Odea Radyo’da buluşuyor
Odea Radyo ile, dünyada hızla büyüyen mega trendlerden biri olarak “Kendi mecralarını yaratan markalar” arasına da katılan Odeabank, müzik ve yatırım odaklı içerikleri bir araya getirerek, yatırım konusunu hayatınızın içerisine dahil ediyor.

Peki Odea Radyo içerisinde neler mi var?
Ekonomi Gazetecisi Güzem Yılmaz Ertem’in yatırımları ve birikimleri nasıl doğru yönetirim sorusunun cevaplarını aradığı, “Yatırım Odaklı Podcast” programı, aralarında Attila Köksal, Tuncay Turşucu, Meliha Okur gibi isimlerin yer aldığı uzman konukları ağırlayarak, yatırım yapanların ve yapmak isteyenlerin en merak ettikleri konulara değiniyor. Ayrıca uzman ekonomistler tarafından hazırlanan Yatırım Odaklı Sesli Makaleler gün içinde yayın akışında yerini alıyor. 

Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın kuruluşundan bugüne dek Türkiye Cumhuriyeti'nin 100 yılını anlattığı “Cumhuriyetin Yüzyılı” programı da radyonun önemli ve özel programlarından birisi olarak yayında. 

En önemlisi ise Odeabank çalışanları, yayın akışına kendi programları ile katılıyorlar. Murat Babalık “Muhtelif” programında indie, rock, folk, jazz ve soul janralarının muhtelif seçkileri arasında dolaşırken, Teoman Aydınlı, “Ne İzlesem?”  ile bu hafta izlenecek ne var sorusunu cevaplıyor.

Odea Radyo'ya Karnaval websitesi veya uygulaması ile akıllı telefonlarınız, tabletleriniz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Künye

Yaratıcı Ajans: +Spark

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir