Yaratıcı ve arabuluculardan oluşan yeni bir reklam ajansı

Kendilerini “yaratıcı ve arabuluculardan oluşan” bir ekip olarak tanımlayan Cian İstanbul ekibi faaliyetlerine başladı.

Kariyerinde sırasıyla Leo Burnett, Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi, Alametifarika, Havas, McCann, Karpat, Cheil ve Karbonat ajanslarında kreatif direktörlük ve yöneticilik yapan Cihan Kavaklıpınar; insanların eşsiz yeteneklerini sergileyebilecekleri uygun iklimi yaratmak amacıyla arkadaşlarıyla yeni bir yola çıkıyor.

Ajans Kurucusu Cihan Kavaklıpınar yeni ajansıyla ilgili, “İyi bir reklamcının 3 şeye sahip olması lazım: Bilgi, ilgi, sezgi. Bilgi ve ilgi, günümüzde herkes tarafından her yerden ulaşılabilir oldu. Sezgi ise hala insana ait eşsiz bir hazine. 1960’lar Mad Men reklamcılığından beri, sezginin gücüne en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemdeyiz. Bu yüzden, Cian İstanbul’un merkezinde sezgisel reklamcılık var. Biz, en saf halimizde yaratıcı-arabulucu reklamcılar olarak kültürü etkileyen, insanların davranışlarını değiştiren ve iş değeri yaratan fikirlerin peşindeyiz” açıklamasında bulundu.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cian istanbul (@cian.istanbul)'in paylaştığı bir gönderi

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir