Yandex Navigasyon’dan Yeni Keşif Rotaları ve Pratik Yol Bilgileri

  • Türkiye’nin popüler navigasyon uygulaması Yandex Navigasyon’un blog sayfası, yenilenen yüzüyle kullanıcılarla buluşuyor. 
  • Yandexnavigasyon.com.tr adresinde “şehirden kaçış rotaları” veya “tatil rotaları” gibi “keşif” odaklı içerikler ile “güvenli sürüş teknikleri”, “uzun yol tavsiyeleri” gibi pratik bilgiler de bulunuyor.
  • İlgili yazı; Yandex Navigasyon Dijital Reklamcılık Yol Haritasını Paylaştı

Yandex Navigasyon, yenilenen blog sayfasında kullanıcılarla buluşuyor. Güncel yol durumu bilgileri ve en hızlı rota önerileriyle trafik ekosisteminin vazgeçilmez uygulaması haline gelen Yandex, farklı kategorilerde içeriklerin yer aldığı blog sayfasını kullanıcıların beğenisine sunuyor.

https://yandexnavigasyon.com.tr adresinde yer alan blog sayfasında, farklı içerik kategorileri bulunuyor. “Navi” kategorisinde,“Yandex Map Editor”, “nöbetçi eczaneler”, “hız kameraları”, “internetsiz navigasyon” gibi Yandex’in öne çıkan özellikleri ve yeniliklerinin yanı sıra trafik ekosistemi hakkında yazılar da yer alıyor. 

Güncel rota bilgileri: “İstanbul Havalimanı Nerede ve Nasıl Gidilir?”

Blog sayfasında navigasyonla özdeşleşen “keşfetme” veya “yola çıkma” temalı keyifle okunan seyahat yazıları dikkat çekiyor. Eğlenceli “Navi ile Keşfet” kategorisinde; “İstanbul’da Gezilecek Yerler”, “Belgrad Ormanı’na Nasıl Gidilir?”, “Bozcaada’ya Nasıl Gidilir?” gibi başlıklar taşıyan konular yer alıyor. Ayrıca “İstanbul Havalimanı Nerede ve Nasıl Gidilir?” gibi güncel ve faydalı bilgiler de kullanıcılara sunuluyor. Yandex’in yenilenen blog sayfasında, festivaller gibi etkinliklerin rotaları ya da yılın önemli günlerde gidilebilecek mekânların rotalarının yanı sıra “güvenli sürüş teknikleri”, “uzun yol tavsiyeleri” gibi pratik bilgiler de yer alıyor.

Markalar navigasyon reklam modelleriyle tanışıyor

Sitede markalara hitap eden ayrı bir kategori sayfası da bulunuyor. Yandex Navigasyon’un kullanıcı deneyimini geliştirmeye odaklı yenilikçi reklam modellerinin tanıtıldığı bölümde, farklı markalarla yapılan iş birliklerinden örnekler ve başarı hikâyeleri paylaşılıyor. “Dijital Billboard”, “Branded Pop-Up Pins”, “Custom Category” gibi mevcut reklam modellerinin yanı sıra 2019 yılında devreye alınan “Zero Speed Banner”, “Branded Route” gibi yeni reklam modelleri de detaylı olarak tanıtılıyor. Markalar, sayfanın altına yerleştirilen form aracılığıyla olası iş birlikleri ve projeler için Yandex ile iletişime geçebiliyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir