World Marketing Summit’e Son 10 Gün

Prof. Dr. PHILIP KOTLER öncülüğünde “Kritik Zamanlarda Fikirler” başlığıyla 6-8 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek eWMS, pazarlama dünyasını global düzeyde bir araya getirecek. 48 saat sürecek olan zirveyi, 104 ülkede eş zamanlı olarak yaklaşık 2,5 milyon kişi takip edecek.

 Kotler’in yeni normalde pazarlama dünyasının nasıl şekilleneceğine dair öngörülerde bulanacağı zirvede, Marka Teknolojileri Gurusu ve Futurecast Prof. LUIZ MOUTINHO zirvede “Yapay Zeka ve Covid döneminde sosyal medya pazarlamasında yeni stratejiler ve taktikleri” anlatacak.

Amerika'nın en yaratıcı tasarımcısı seçilen, 800 ödüllü PepsiCo Global Baştasarım Yöneticisi MAURO PORCINI ise “Sosyal İnovasyonda Tasarım Odaklı Düşünme”nin rolünü irdeleyecek. Amerikan Pazarlama Birliği Başkanı RUSS KLEİN, “Pazarlama Yönetiminde Mentorluğun Rolü”nü anlatırken, İnovasyon yönetimin en önemli kâşiflerinden Dr. ROBERT G. COPPER, “Zor dönemlerde çevik inovasyon” başlıklı bir konuşma yapacak.  Dünyanın en tanınmış sosyal pazarlama uzmanlarından NANCY LEE; eWMS’te zor dönemlerde sosyal pazarlamanın etkisine dikkat çekecek. Dijital guru,  PROF. MARC OLIVER OPRESNIK ise Kritik Zamanlarda Yıkıcı Pazarlama Stratejisini Oluşturmada Yapay Zekanın Gelecekte Nasıl Bir Rol Oynayacağı” konusunda öngörülerde bulunacak. Strateji ve Girişimcilik Profesörü PROF. MICHAEL JACOBDIES, Leonardo Da Vinci gibi nasıl düşünüleceğini “Dehaya Her Gün 7 Adım” başlıklı konuşmasında anlatacak.

https://pazarlamasyon.com/yeni-normalde-pazarlamanin-yol-haritasi-world-marketing-summitte-belirlenecek/

Telenor CEO’su IRFAN WAHAB KHANI, Markalaşma gurusu PROF. DAVID AAKER, Amerika'nın en büyük risk sermayedarlarından HOWARD TULLMAN, Facebook Global Çözümler Yöneticisi VERONICA CIVIERO'nun yanı sıra dünya genelinden çok sayıda önemli şirketin üst düzey yöneticisinin katılacağı eWMS'te; Türkiye Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı ÖZGÜL ÖZKAN YAVUZ, destinasyonların pazarlama çalışmaları için nasıl yöntemler kullanılması gerektiğini anlatacak. İstanbul Ticaret Odası Başkanı ŞEKİB AVDAGİÇ de işletmelerin kriz döneminde izlemesi gereken yöntemlerle ilgili konuşacak, Covid 19 sonrasında ticaretin ve iş algısının dönüşümü ve küresel değer zincirinin yeni normale göre yeniden değerlendirilmesi gerekliliğine işaret edecek.

eWMS’te “İnsanlaştırma Stratejisi”, “Yeni Pazar Trendleri”, “Sürdürülebilirlik Ölçümünün Yeniden Tanımlanması”, “Sonraki Yeni Normal Müşteri”, “Deneyim Tasarımı ile Dönüşümsel Değer Yaratmak”, “Ani Zorunluluklar: Bir Krizde Müşteri Değeri Oluşturmak” gibi şirketlerin gelecek dönemdeki stratejilerine yön verecek konular ele alınacak.

Kotler’den Özel Master Class

eWMS kapsamında Philip Kotler’in özel düzenleyeceği Master Class’da; liderlikten, yapay zekaya, marketech’ten robotik süreç otomasyonuna farklı konular, alanında uzman isimler tarafından VIP katılımcılara aktarılacak.  eWMS’i takip eden tüm katılımcılara Prof. Dr. Philip Kotler imzalı sertifika verilecek. 

“Daha İyi Bir Dünya Yaratmak İçin”

WMS CEO'su SADIA KIBRA, "Bu yıl 6-8 Kasım tarihleri arasında online olarak düzenleyeceğimiz eWMS'te tüm endüstrilerden liderler, sektörlere yön veren girişimciler ve dijital uzmanların da aralarında bulunduğu pazarlama guruları, gelecek nesiller için pazarlama yoluyla daha iyi bir dünya yaratmak için bir araya geliyor.  Zirveye katılacak olan uzmanların kritik öneme sahip öngörüleri, katılımcılar açısından ufuk açıcı olacaktır" dedi.

Zirve, Türkiye saati ile 6 Kasım 03:01’de başlayacak ve 8 Kasım 02:59’da sona erecek. Eşzamanlı olarak tüm kıtaları kapsayacak olan eWMS, Yeni Zellanda Auckland'de başlarken, Los Angeles’ta kapanışı yapacak.  Zirvenin bilet satışları 30 Ekim’de sona erecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir