WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini test ediyor

WhatsApp, mesaj düzenleme özelliğini iOS sürümü için test ediyor.

WhatsApp'ın mesajl düzenleme özelliği üzerindeki çalışmaları devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda mesajı geri alma özelliğini kullanıcılara sunan platform, mesaj düzenleme özelliğini geçtiğimiz Eylül ayında Android sürümünde beta olarak kullanıma sunmuştu. Hazırlıklarını sürdüren WhatsApp, bu kez de iOS için kolları sıvadı.

Yalnızca metin içeren mesajlar için kullanıma sunulacak olan özellik; fotoğraf, video ve belge içerikli mesajlar için geçerli olmayacak. Öte yandan WhatsApp'ın rakibi olan Telegram ve iMessage'ın uzun zamandır bu özelliğe sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca mesaj düzenlemek için Telegram'da süre sınırı bulunmazken iMessage'da 15 dakikalık bir süre kısıtlaması bulunuyor.

Habere göre WhatsApp'ta da tıpkı iMessage'da olduğu gibi mesaj düzenlemek için belirli bir süre sınırı bulunacak. İlerleyen dönemlerde süre kısıtlama konusu ile ilgili düzenlemeye gidecek olan WhatsApp, aynı mesaj silme özelliğinde olduğu gibi süre sınırını kaldırıp 2 güne çıkarabilir.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir