WhatsApp Android telefonlarda ekran paylaşımı sunmaya başladı

WhatsApp, Android kullanıcıları için uygulama içerisinde ekran paylaşma özelliğini devreye aldı.

WhatsApp, video görüşmeleri sırasında ekran paylaşma özelliğini Android kullanıcılarına sunarak kullanım kolaylığını bir adım öteye taşıyor.

İlk kez WABetaInfo tarafından bildirilen habere göre bu özelliğin, WhatsApp'ın beta sürümünü kullanan kullanıcılar için zaten Google Play Store'da mevcut olduğu söylendi.

Yeni güncelleme, video görüşmeleri sırasında ekranın altında yer alan sessize alma ve diğer düğmelerin yanında, bir telefonun üzerinden çıkan ok simgesine sahip bir ikonla sunuluyor. Bu ikona dokunduğunuzda, WhatsApp ile ekran kaydetmeye veya yayınlamaya başlamak isteyip istemediğinizi seçebiliyorsunuz. İsteği kabul ettiğinizde, ekranınızı karşı tarafa paylaşabilirsiniz.

WhatsApp ayrıca şifreler, fotoğraflar ve ödeme detayları dahil olmak üzere paylaştığınız tüm bilgileri güvenli bir şekilde yönetecek. Ancak, bu kolaylıktan yalnızca sınırlı sayıda kullanıcı yararlanabilecek.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir