Watsons: "Watsons çağırıyor beni"

Watsons'un yeni reklam filmi yayında.

Watsons, yeni imaj filminde Türkiye’de yapılan müşteri araştırmalarından yola çıkıyor. Müşterilerin iyi hissetmek için kendilerine daha fazla vakit ayırmalarından hareketle yeni kampanya filminde, nasıl hissedersen hisset, yaşadığın duygu ne olursa olsun ihtiyacın olan neşe dolu deneyim dünyası Watsons’ta diyor.

Sözleri ve müziği Nil Karaibrahimgil’e ait olan Watsons’ın yeni imaj kampanyası filminde farklı profilleri temsil eden 3 kadın başrolü paylaşıyor. Göz alıcı görünüm tercih eden Glam Girl, sade bir görünüme sahip Clean Girl ve doğal, sürdürülebilir güzellik anlayışını temsil eden Green Girl.

Film Watsons müşterilerine farklı profiller üzerinden "ister makyaj yapmak iste, ister cilt bakımı; ister gösterişli görünümünle ışıldamak iste ister sade şıklığı tercih et, ister sağlıklı yaşamak iste ya da dünyamızın geleceği için sürdürülebilir ürünlere ulaşmak iste. Aradığın her şey, binlerce ürün, yüzlerce marka farklı satın alma opsiyonlarıyla Watsons mağazalarında, watsons.com.tr’de, Watsons Mobil Uygulaması’nda 7/24 her zaman seninle. Üstelik sana özel kişiselleştirilmiş Watsons Club teklifleriyle!" mesajını veriyor.

Künye

Reklamveren: Watsons Türkiye

Reklamveren Yetkilisi: Cem Demiröz, Betül Karahan, Merve Ürkün

Reklam Ajansı: H2O

Ajans Başkanı: Şebnem Tanyaş 

Yönetici Kreatif Direktör: Atakan Demiral 

Yaratıcı Ekip: Selin Hamamciyan, Tamay Öğüt, Alara Akkamış, Alara Çelik, Nüveyba Güler 

Yönetmen: Barış Berberoğlu 

Yapımcı: Eyüp Kırbaş 

Müşteri İlişkileri: Merve Şerbetçi 

Prodüksiyon Şirketi: Hokus

Söz-Müzik: Nil Karaibrahimgil 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir