Warner Music Group metaverse'te yerini alıyor

Dünyanın en büyük müzik şirketlerinden olan Warner Music Group, The Sandbox metaverse'üne girdiğini duyurdu.

Büyük markaların gün geçtikçe kendilerine metaverse'te daha fazla yer edinmeleri, metaverse'ün fiziksel dünyayla daha fazla entegre olmasını sağlıyor. Metaverse'e baktığımızda fiziksel markaların sanal karşılıklarını çokça görebilmemiz mümkün.

Gelecekte metaverse'ün hayatımızda daha fazla yer kaplayacağına olan inançlarından dolayı, metaverse'e dahil olan markaların sayısı her geçen gün daha da artıyor. Geçtiğimiz günlerde metaverse'e giriş yapacağını Warner Music Group da açıkladı. New York merkezli küresel müzik şirketi olan Warner, The Sandbox metaverse'ünde yer alacağını resmi Twitter hesabından duyurdu.

Coin Desk'in de belirttiğine göre, Warner Music Group, The Sandbox metaverse'ünde müzik odaklı bir tema parkı inşa edeceğini duyurdu. Bu gelişmenin Ed Sheeran, Bruno Mars ve Dua Lipa gibi dünya çapında tanınan sanatçıların metaverse'te konser yapma ve hayranlarıyla buluşma olasılığını doğurduğu düşünülüyor. İlerleyen zamanlarda The Sandbox'ın kullanıcılara müzik tema parkının çevresinden mülk alma hakkı tanıyacak.

İnsanların hayranı oldukları müzik gruplarıyla hiç olmadığı kadar etkileşimde bulunmalarına olanak sağlayacak bu gelişmenin, müzik üzerinde nasıl bir etkisinin olacağını ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir