Voltran Oluşturan Volvo Trucks Reklamını İzlediniz mi?

Voltran oluşturmak mı? O da ne? Bu haber Transformers tadında bir çizgi film olan Voltran - Evrenin Savunucusu’dan haberdar 35 yaş ve üzeri olanlar için özel diyebiliriz.

1980'li yılların efsan çizgi filmi Voltran - Evrenin Savunucusu o döneme damgasını vurmuştu. Bu çizgi filmin ardından ise 'Voltran oluşturmak' sözü de bizlere miras kaldı.

Peki, bu voltran oluşturmak sözü nedir? Meraklısı için hemen açıklayalım. Çizgi filmdeki 5 ayrı, birbirinden bağımsız aracın güçlü bir düşmana karşı birleşerek tek ve çok daha güçlü bir savaşçı robota dönüşmesi ve evreni savunması demek.

Tüm bunların Volvo Trucks’a alakası nedir? Gelin beraber aşağıdaki reklam filmini izleyelim.

https://m.youtube.com/watch?v=0F2GrIuSgZ8&feature=emb_title&ebc=ANyPxKqsryJQdHevVV2GtlUfM-Z2EDDK2BTdqwUKseiVtV4muFVTj0L8EJ8RQY-Sll5BJAS5g3anK3xOgoqGJyJJsWWM_1xCaw
Volvo Trucks

Volvo Trucks, Voltran’da olduğu gibi 5 olmasa da 4 aracını üst üste koyarak iddialı bir güç gösterisi sergiliyor. Avrupa’da satışa çıkacak yeni kamyon modelleri sırasıyla Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ve Volvo FMX.

Volvo Trucks bu kulenin tasarım ve inşası için tam bir ay çalışmış. Volvo Trucks mühendislerinden biri olan Markus Wikström, kuleyi ayakta tutan esas gücün Volvo FMX olduğunu belirtiyor.

Volvo Trucks’ın yayınladığı bu reklamda bu 4 kamyonluk kulenin tepesindekinin kim olduğunu merak ediyorsanız, hemen sizinle paylaşalım. Volvo Trucks reklam filminde kulenin zirvesini Volvo Trucks Başkanı Roger Alm sahipleniyor.

Volvo Trucks başkanı Roger Alm’ı oraya 15 metrelik bir vinç çıkarılmış. Roger Alm bunun Volvo Trucks'taki en büyük lansman olduğunu söylüyor. Yüksekliklere belirli bir saygısı olduğunu belirten Roger, yeryüzü adamı olduğunu vurguluyor. Anlaşılan o ki, bu atraksiyon Roger Alm için bile biraz fazla olmuş.

Siz buna cesaret edebilir miydiniz?

Kaynak: ATN

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir