Volkswagen'den kişiselleştirilebilir arabalar

Volkswagen, tamamen elektirikli olan Microbusleri kişiselleştirilibilir olarak yeniden üretti.

Volkswagen, ikonik Microbus'un tamamen elektrikli olarak yeniden canlandırılması olan ID.Buzz'ın ABD lansmanı için hızlanıyor. Bu kez Volkswagen tamamen elektirikli olmasının yanında araçları kişiselleştirme imkanı da getiriyor.

1 Haziran'daki ikinci Uluslararası Otobüs Gününe hazırlık kapsamında otomobil üreticisi, araç kaplamalarıyla tanınan Denver merkezli Wrapmate ile işbirliği içinde ID.Buzz için yeni bir özel grafik programı duyurdu. Bu yılın sonlarında 2025 modeli olarak ABD pazarına sunulması planlanan ID.Buzz , Volkswagen'in elektrikli araçlara ve sürdürülebilirliğe doğru yöneldiğini gösteriyor. Bu çevrimiçi araç, gerçek zamanlı bir görselleştirme platformu sunarak kullanıcıların gerçek anlamda kişiselleştirilmiş bir kaplama oluşturmak için renkler, grafikler ve desenler ile deneyler yapmasına olanak tanıyor.

Özel kaplamalar Volkswagen bayileri aracılığıyla sipariş ediliyor. Kaplamalar uzun süreli dayanıklılık için 3M vinil kullanılarak üretiliyor. Fiyatlandırma ayrıntıları resmi olarak açıklanmamış olsa da sipariş süreciyle ilgili daha fazla bilginin, modelin resmi lansmanına denk gelecek şekilde 2024 sonbaharında hazır olması bekleniyor.

Kendi tasarımını yapmak istemeyenler için Volkswagen, ayrıca önceden tasarlanmış kaplamalar da sunacak. Bu serinin ilki, Bob Hieronimus'un orijinal çiçek motorlu otobüslerin saykodelik titreşimlerine atıfta bulunan, 25 dilde "Dünyayı Sevin" ifadesini barındıran Dünyayı Sev tasarımı olacak. Gelecekte daha fazla sanatçı işbirliğinin ve özel baskı kaplamaların kullanıma sunulması da bekleniyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir