Visa, Bitcoin Bonusu Veren Bir Kredi Kartı Çıkarıyor

Uzun bir süredir var olan dijital para birimleri kripto paralar, henüz yeterli seviyede bir kullanım oranına erişmiş değiller. Ancak yine de bazı kripto paraların kullanımını artırmaya yönelik olarak yapılan bazı hamleler, dijital para birimlerinin önümüzdeki dönemde günlük hayatta daha fazla kullanılacağına işaret ediyor. Bu hamlelerden biri de dünyanın en büyük finansal hizmetler şirketlerinden biri olan Visa'dan geldi.

https://pazarlamasyon.com/yaptiginiz-karbon-salinimina-gore-limit-koyan-kredi-karti-do-black/

Business Insider'ın paylaştığı habere göre, Visa, 2021 yılının başlarında müşterilere Bitcoin olarak para iadesi ödülleri verecek yeni bir kredi kartını kullanıma sunacak. Finansal hizmetler şirketi, yıllık 200 dolar ücreti olan "Bitcoin Ödülleri Visa Kredi Kartı" için kripto para girişimi BlockFi ile ortaklık kurdu.

Bu kartın kullanıcıları, satın aldıklarının% 1,5'ini dijital varlık biçiminde geri alacaklar. Bununla birlikte BlockFi'ın yaptığı açıklamaya göre, kart sahipleri, kartı aldıkları ilk üç ay içinde 3.000 dolar ya da daha fazla harcadıkları takdirde, 250 dolarlık Bitcoin bonusu alacaklar.

https://pazarlamasyon.com/htc-kripto-para-telefonu-exodus-1i-desteklemek-icin-bitcoin-com-ile-ortaklik-yapti/

Evolve Bank & Trust tarafından çıkarılacak yeni kart, yatırımlarına Bitcoin varlıkları eklemenin yollarını keşfeden kripto para meraklılarına hizmet etmeyi amaçlıyor. BlockFi yaptığı açıklamada, bu kartın, tüketicilerin günlük harcamalar yoluyla Bitcoin biriktirmelerine olanak tanıyan kolay bir giriş noktası sunduğunu söyledi.

Bu arada Visa'nın Bitcoin'i benimsemesi BlockFi ile başlamadı. Geçtiğimiz nisan ayında şirket, Bitcoin cinsinden ödüller sunmak için Fold adlı bir başka girişim ile iş birliği yaptı. Ayrıca şubat ayında Visa ve Coinbase, kullanıcıların banka kartlarını kullanarak Bitcoin çıkarmalarına olanak tanıyan Coinbase Card'ı duyurdu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir