Vine Başarıyı 'Revine' Edebilecek mi?

Instagram Video’nun hızla yükselişe geçmesinin ardından Twitter’ın sahibi olduğu Vine’dan yeni bir atak geldi. Video çekimi ve yayınlama özelliğini birleştirerek kullanıcılarına kolaylık sağlamayı amaçlayan Vine, artık Revine özelliğiyle gündemde!

Bugüne kadar sosyal medyada başarılı bir yükseliş sergileyen Vine geçtiğimiz aylarda 13 milyon kullanıcıyla ulaşmıştı. Instagram’ın video servisi Instagram Video’nun sosyal medyaya yaptığı hızlı girişle birlikte popülerliğini kaybetmeye başlayan Vine yeni adımlar atıyor.

20bits-instagram-video-superJumbo

Twitter’ın ‘retweet’ özelliğinden esinlenerek ortaya çıkardıkları ‘revine’ özelliği ile artık beğendiğiniz Vine videolarını kendi hesabınızda yayınlayabileceksiniz. Ayrıca ghost tools fotoğraf ayarıyla en son çektiğiniz kareyi gözden geçirebilecek ve yeni açılan 15 kanaldan videolarınızı müzik, doğa, komedi gibi kategoriler altında yayınlayabileceksiniz.

Popülerliğini kaybetmeye başlamasıyla yavaş yavaş kullanıcı dostu olmak için adımlar atan Vine başarılı olabilecek mi hep birlikte göreceğiz...

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir