Vestel “Neden Olmasın” Diyen Tüm Sporcuların Yanında

Vestel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla hazırladığı reklam filmiyle, desteklediği sporcuları ve takımları ön plana çıkararak, sporda başarının azim, istek ve vazgeçmemekle ilgisi olduğunu vurguluyor.

Sporda başarı, her zaman çok çalışmaktan ve daha iyi olmayı hedeflemekten geçiyor tabii bunun yanında sporculara verilen destek de çok önemli. Bu anlayışla Vestel de kurulduğu günden bu yana Türk sporcularına ve takımlarına destek oluyor. Bu desteği de Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs’a özel hazırladığı bir filmle anlatıyor.

[video width="960" height="540" mp4="https://pazarlamasyon.com/wp-content/uploads/2021/05/Vestel_19_Mayis_Filmi_10mb.mp4"][/video]

Profesyonel ya da amatör branş fark etmiyor

Vestel, A Milli Kadın Voleybol Takımı Ana Sponsoru, Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı Ana Sponsoru, Kastamonu Belediyesi GSK Kadın Hentbol Takımı Ana Sponsoru ve Trabzonspor Forma Göğüs Sponsoru olarak amatör ve profesyonel sporculara desteğini sürdürüyor. Hazırlanan filmde bu başarılı sporcuların ve takımların performanslarından etkileyici karelere “Biz Atatürk Gençleriyiz” marşı eşliğinde yer veriliyor. Vestel, sonuçtan bağımsız olarak, her zaman “Neden Olmasın” diyerek başarıya ulaşmak isteyen sporcuların yanında olmaya ve onları desteklemeye devam edeceğinin altını çiziyor.

Söz ve müziği Muammer Sun’a ait olan, Median Müzik’in seslendirdiği ‘Biz Atatürk Gençleriyiz’ marşının kullanıldığı filmde Concept reklam ajansının imzası bulunuyor. Vestel bu filmle tüm Türk gençlerinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor.

MarTech Awards 2022'nin son başvuru tarihi uzatıldı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir