VavaCars’a yeni marka pazarlama grup başkanı

VavaCars’ın yeni marka pazarlama grup başkanı belli oldu.

İkinci el araç alım-satım platformu VavaCars, daha önce birçok global firmada marka pazarlama pozisyonlarında görev alan Didem Magriso’yu VavaCars Marka Pazarlama Grup Başkanı olarak atadı.

2006 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İktisat Fakültesi’nden mezun olan Didem Magriso, profesyonel kariyerinde birçok global şirketin yönetici kadrosunda yer aldı. Kariyerine L’Oreal’de Biotherm Ürün Müdürü olarak başlayan Magriso, 2007-2008 yılları arasında Philips, 2009-2012 yılları arasında Hasbro, 2012-2023 yıllarında ise Kellogg’un üst düzey pozisyonlarında görev aldı. İş yaşamının 11 yılını geçirdiği Kellogg’ta, çeşitli markaların pazarlama pozisyonlarında görev aldıktan sonra ticaret müdürü pozisyonunu üstlenen Magriso, 2019’dan bu yana Kellogg Pazarlama Departman Lideri olarak görev yapıyordu. 16 yıllık profesyonel kariyeri boyunca farklı sektörlerde önemli tecrübeler elde eden Magriso, şimdi ise VavaCars tarafından CEO’ya bağlı Marka Pazarlama Grup Başkanı olarak atandı. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir