Vaillant "Kafa rahatlatan sohbetler" kafaları rahatlatmaya devam ediyor

Vaillant Türkiye’nin “Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast yayınları, dinleyicilerine kafalarını rahatlatma ve farklı konularda bilgi edinme fırsatı sunuyor. Serinin dördüncü sezonunda Beyhan Budak, Özgür Mumcu ve Eray Özer’in yanı sıra Vedat Ozan konuk oldu.

Vaillant Türkiye’nin, “Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast serisi dördüncü sezonuyla devam ediyor. Farklı konu ve konukları ile dinleyicilerine kafalarını rahatlatma, farklı konularda bilgi edinme fırsatı sunan yayınların yeni sezonuna Klinik Psikolog Beyhan Budak ile Akademisyen-Gazeteci Özgür Mumcu ve Gazeteci Eray Özer’in yanı sıra koku uzmanı, Parfümör Vedat Ozan konuk oldu.

Vaillant, klasik medya kanallarının yanında sosyal medya ve dijitalde hayata geçirdiği projelerle tüketicileriyle kurduğu bağı güçlendiriyor. Bu projelerin en güzel örneklerinden biri olan “Vaillant ile Kafa Rahatlatan Sohbetler” dört sezondur büyük beğeni topluyor. Yarın için karışmış kafaların bugünden rahatlatıldığı serinin yeni sezonunda “Sürdürülebilirlik, Verimlilik ve Teknoloji” konularına farklı pencerelerden bakılıyor. Beyhan Budak, motivasyon ve değişim konularından bahsederek verimli bir hayat için küçük adımların nasıl stratejik bir şekilde kullanabileceğine dair ipuçları veriyor. Özgür Mumcu ve Eray Özer yeni teknolojiler ve hayatımızı dönüştürme şekillerine değiniyor. Vedat Ozan ise parfüm ve yiyecek konusundaki sürdürülebilirlik sohbetleri ile kafaları rahatlatıyor.

Podcast serisi, bir nevi şampiyonlar ligi oluşturdu
Vaillant Türkiye, 2020 yılından bu yana devam eden podcast serisinin içeriğini sürekli geliştiriyor. Türkiye’de bu ölçüde yapılmış ilk kurumsal podcast olan Kafa Rahatlatan Sohbetler’in dördüncü sezonunda da alanında uzman kanaat önderleri yer aldı. Bir nevi şampiyonlar liginin oluşturulduğu podcast serisinin 17 Nisan 2020'den bugüne kadar olan üç sezonunda; Mirgün Cabas, Beyhan Budak, Güven İslamoğlu, Ufuk Tarhan, Nilay Örnek, Fularsız Entellik gibi, alanında uzman ve ünlü isimlerin kafalara takılan sorulara rahatlatıcı cevaplar aradığı toplam 28 bölüm yayınlandı. “Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast serisi Spotify’da 20.000’e yakın takipçi sayısına erişerek tüm platformlarda 400 bin dinlenmeye ulaştı.

Vaillant Türkiye’nin podcast yayınlarına; Spotify, Google Podcast, Apple Podcast ve Deezer kanalları üzerinden ulaşılabiliyor.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir