Ünlü Sanatçı, Film Afişlerini Corona Salgınına Uyarladı

Corona virüsü salgını temalı tasarım çalışmalarıyla son günlerde sık sık karşılaşıyoruz. Pek çok marka, bu kapsamda logolarını sosyal mesafenin önemine dikkat çekecek şekilde güncellemişti. Bunlar haricinde serbest çalışan bazı tasarımcılar da boş durmayıp bu akıma dahil oldular.

Örneğin Slovenyalı bir grafik tasarımcı ünlü markaların logolarını corona virüsü salgınına uyarlarken Emre Can Duman adlı Türk grafik tasarımcı ise corona virüsü salgını sırasında önlem almanın önemine dikkat çekmek için yaptığı çalışma kapsamında, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde yer alan tarihi ve ikonik yapılara tıbbi maske takmıştı.

https://pazarlamasyon.com/turk-tasarimcidan-turkiyenin-ikonik-yapilarina-corona-onlemi/

Ancak bu tarz tasarım çalışmaları, bir süre daha devam edecekmiş gibi görünüyor. Zira corona virüsü salgını temalı başka bir tasarım çalışması da Instagram'da 1,8 milyon takipçisi bulunan Bosslogic lakaplı sanatçı tarafından hayata geçirildi. Bosslogic, bazı ünlü filmlerin ve dizilerin afişlerini salgına uyarladı.

Ünlü tasarımcının değiştirdiği film afişleri arasında Iron Man 3, Captain America, Thor: The Dark World, Guardians of the Galaxy, Avengers: Infinity War, Joker, Fast and Furious 9, Star Wars: The Rise of Skywalker, No Time To Die, Parasite, Deadpool 2, Aquaman, John Wick, Fight Club, World War Z ve E.T. yer alıyor.

https://pazarlamasyon.com/bir-tasarimci-unlu-markalarin-logolarini-corona-salginina-uyarladi/

Bosslogic'in yeniden tasarladığı dizi afişleri arasında ise Stranger Things, Star Wars: The Mandalorian, The Walking Dead, Modern Family, Mad Men, The Wire, Breaking Bad ve 13 Reasons Why bulunuyor. Tasarımcının corona salgınına uyarladığı bu afiş tasarımlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/B-LrBPepb26/
https://www.instagram.com/p/B-D_AR2pJGn/
https://www.instagram.com/p/B98BdFjpaf_/
https://www.instagram.com/p/B961Pm3Jx0V/
https://www.instagram.com/p/B9va3-IpcY4/
https://www.instagram.com/p/B93_8j5Jqbv/
https://www.instagram.com/p/B93KVzRJ4D9/
https://www.instagram.com/p/B9xtc-vJCKt/
https://www.instagram.com/p/B9xhAjep1mJ/
https://www.instagram.com/p/B-Gj7q0J8Nc/
https://www.instagram.com/p/B-CcDN2p-DW/
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir