Ünlü kripto para borsasında yüzde 91'lik düşüş

Popüler kripto para borsa şirketi Crypto.com’un günlük işlem hacminde yüzde 91’lik düşüş kaydedildi.

2016'de kurulan Singapur merkezli kripto para borsa şirketi Crypto.com’un günlük işlem hacmi yüzde 91’lik bir düşüş göstererek 4 milyar dolardan 380 milyon dolara geriledi. 2022 itibariyle 50 milyon müşterisi ve 4.000 çalışanı bulunan kripto para borsasında yaşanan bu düşüş kripto yatırımcılarında tedirginliğe neden oldu.

Günlük işlem hacminde ciddi düşüş!
Gerçtiğimiz yıl Crypto.com, Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu ve senarist Matt Damon ile "Fortune Favors the Brave" isimli reklam için iş birliği yapmasıyla öne çıkmıştı. Şirket, yaptığı reklam kampanyasından bu yana günlük işlem hacminde ciddi bir düşüş kaydetti. Yaşanan gelişmelerin ardından Crypto.com’un birkaç kez işten çıkarma yapmak durumunda kaldığı belirtiliyor. Platformun ayrıca, UEFA Şampiyonlar Ligi ile yaptığını ve iptal edilen 495 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşmasının da bulunduğunu belirtmekte fayda var.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir