The Business Standard, ünlülerin güzellik markalarının en sevilen 5 ürününü seçti

The Business Standard dünya çapındaki ünlü kişilerin güzellik markalarının beş popüler ürününü listeledi.

Ünlü sanatçıların çıkardıkları güzellik ürünleri hem onların hayranları tarafından hem de kozmatik kullanıcıları tarafından yakından takip ediliyor. Bu sanatçıların güzellik endüstrisinde vaz geçilemez bir yer edindikleri de aşikâr. 

Ünlülerin güzellik sahnesinden yakın zamanda ayrılacağına dair bir belirti yok. Hâl böyleyken The Business Standard, ünlü kozmetik markalarının insanların kalbini fetheden beş ürününü seçti.

Kay Beauty'nin fondöteni

Katrina Kaif, 2019 yılında Nykaa ile ortaklaşa Kay Beauty'yi piyasaya sürdü. Tüm cilt tiplerine ve tonlarına yönelik üretilen bu ürün fazlasıyla sevildi. Marka şimdiye kadar eyeliner, ruj, oje ve pudra ürünlerinden oluşan bir koleksiyon yayınladı. İçlerindeyse en çok nemlendirici fondöteni meşhur oldu.

Fenty Beauty'nin likit aydınlatıcısı

Rihanna sanat kariyerinde her dönemde dikkat çekmeyi başaran bir isim oldu. Sanatçının markası Fenty Beauty de en az onun kadar sevildi. Markanın bu likit aydınlatıcısı da aslında Fenty Beauty'nin toz aydınlatıcısının likit versiyonu.

Rare Beauty'nin bronzlaştırıcısı 

Rare Beauty, 3 Eylül 2020'de piyasaya sürüldü. O zamandan beri Selena Gomez'in bu makyaj serisi, vegan ve hayvan deneyleri içermeyen bir makyaj markası olmasıyla dikkat çekti. Rare Beauty'nin bronzlaştırıcısı, 'çığır açan' bir bronzlaştırıcı olarak etiketlendi. Bronzlaştırıcı, markaya göre oldukça sıvı, ciltte solmadan eriyen kremsi bir kıvama sahip.

Kylie'nin Candy K rengindeki likit ruju

Kozmetik tutkusuyla tanınan Kylie Jenner, son derece başarılı sıvı ruj + dudak kalemi ikilisi Kylie Lip Kit ile 2016 yılında Kylie Cosmetics'i piyasaya sürdü.  Candy K, küçük, yumuşak ayaklı bir aplikatöre sahip 3,25 ml'lik bir tüp içerisinde geliyor.

REM Beauty'nin göz kalemi 

Tarzıyla ve güzelliğiyle gözleri kamaştıran Ariana Grande dünyanın büyük bir kısmının ilgisini çekiyor. Şarkıcının kedi gözü görünümü onun yıllar içerisinde imzası oldu. Çıkardığı REM markası da bu sebepten ötürü göz kalemiyle öne çıkıyor. Bu eyeliner kalemi bir likit üründen isteyebileceğiniz her şeye sahip, su geçirmez ve bulaşmaya karşı dayanıklı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir