Ülker, Yeni Reklam Filmiyle Milli Takımımızın Yanında

5 yıl süreyle A Milli Futbol Takımımızın resmi, Kadın A Milli ve E-spor A Milli Futbol Takımlarının da ana sponsorluğunu üstlenen Ülker, yayına giren yeni reklam filminde tüm Türkiye’yi 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası coşkusuna ortak ediyor.

Ülker, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda kıyasıya rekabet edecek A Millilere desteğini yeni reklam filmiyle gösteriyor. Dijital platformların yanı sıra televizyon ekranlarında da gösterime giren reklam filmi, milli futbolcularımızın ve taraftarların  coşku dolu görüntüleriyle herkesi  bu heyecana ortak olmaya davet ediyor.

2021 yılının özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok beğenilen ve paylaşılan ‘Somebody to Love’ şarkısına hazırlanan reklam filmi için  Türkçe sözler yazıldı, şarkının müziği yeniden düzenlendi. Kırmızı beyaz renklerin hakim olduğu filme "Futbol Aşkıyla Türkiye Aşkına" sloganı ve  “Bizim Çocuklar sahada, Ülker ve tüm Türkiye arkalarında” sözleri  eşlik etti.

https://www.youtube.com/watch?v=ABSZTu_Pp30

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir