Ülker herkesi içindeki çocuğu ortaya çıkarmaya çağırıyor

Ülker'in yeni reklam filmi yayında.

Ülker, yeni reklam filminde “Ülker, içimdeki çocuğu mutlu eder” sloganıyla, Ülker’in “7’den 70’e herkesin içindeki çocuğu ortaya çıkarması” teması işleniyor.

Reklam filminde, çarpışan arabalarda gençlerin çocuklar gibi eğlenmesi, bir iş kadınının işten dönerken çocuklarla seksek oynaması, yaşlı bir çiftin karda yürürken durup kar meleği yapması, gibi içimizdeki çocuğu ortaya çıkaran mutlu anlar ekrana yansıtılıyor. 

Ülker’in yeni reklam kampanyası için heyecanlı olduklarını belirten Ülker CMO’su Mustafa Kabakçı “Ülker’in mutluluk ve çocuklukla yıllar içinde güçlenen organik bir bağı var. Ülker ürünleri her fırsatta ve her lokmada, küçük büyük hepimizi mutlu ediyor. Günümüzde pek çoğumuz, iş hayatı ve günlük koşuşturmalar nedeniyle anlık mutlulukları ıskalayabiliyoruz. Oysa ne kadar büyüsek de hepimizin içinde bir çocuk var. Her lokmada mutluluk vaadimizle, tıpkı çocuklar gibi koşulsuz ve içimizden geldiği gibi hareket edelim. Bizleri mutlu hissettiren tüm Ülker markalarının enerjisiyle, herkesi içimizdeki çocuğu keşfetmeye, onu ortaya çıkarmaya çağırıyoruz” dedi. 

Künye

Reklamveren: Ülker 

Reklamveren Temsilcisi: Mustafa Kabakçı, Aslı Akman, Hande Tarkan

Reklam Ajansı: Alametifarika 

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Kaan Ayçe, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup Liderleri: Anıl Bağcık, Dilan Bayar 

Yaratıcı Grup: Burak Çolak, Barış Cihan Peşmen,  İlayda Öntülmüş,  Seda Nur Hazır, Bilal Gül, Derya Kılıç

Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz

Stratejik Planlama: Berra Katlav, Mervenaz Mete, Tuğçe Aydın

Ajans Prodüksiyon: Merve Haklı

Prodüksiyon: Panda Films

Yönetmen: Kemixiz

Müzik: Persenk Jingle

Post prodüksiyon: İmaj

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir