“Ülker Apartmanı” sakinleri tüm Türkiye’ye kapılarını açıyor

“Ülker Apartmanı” sakinlerinin birbirinden keyifli anlarının ekrana yansıyacağı yeni reklam filmi serisinin tanıtım filmi izleyicilerle buluştu.

Ülker, yeni bir reklam filmi serisine başlıyor. "Ülker Apartmanı"nda komşu olan bir grup insanın kalpleri ısıtan, gülümseten hikâyelerinin yer alacağı reklam filmleri, farklı senaryolarla 2024 yılı boyunca izleyicilerle buluşacak.

Serinin tanıtım filmi, televizyon kanallarının yanı sıra dijital platformlarda da eş zamanlı olarak yayına girdi. 

Ramazan ayında gösterilecek ilk reklam filmiyle birlikte başlayacak olan seride, Ülker Apartmanı’nda yaşayanların en eğlenceli anları ekrana yansıtılacak. Reklam serisi Ramazan Bayramı filmiyle devam edecek. 

Ülker CMO’su Mustafa Kabakçı, Ülker Apartmanı reklam serisini hayata geçirirken Türk toplumunda ve kültüründe büyük değer taşıyan “komşuluk” fikrinden yola çıktıklarını söyledi. Kabakçı, "Türkiye’de milyonlarca insan için Ülker’siz bir an düşünülemez. Bu anlar, 80 yıldır insanları ortak bir duygu etrafında bir araya getiriyor. Ülker Apartmanı sakinlerine baktığımızda, her birinin ülkemizin eşsiz birer parçasını yansıttığını görüyoruz. Apartman dairelerindeki hikayeler Ülker ürünleri gibi ağızda leziz bir tat bırakıyor.  Film serimizde ayrıca tüketicilerin farklı tüketim ihtiyaçlarını farklı Ülker ürünleriyle karşıladığını da göreceğiz. İlki Ramazan ayında ikincisi Ramazan Bayramı’nda gösterilecek ve yıl boyunca devam edecek olan reklam serimizdeki Ülker Apartmanı sakinlerinin hikâyelerinin merakla takip edileceğine inanıyoruz" dedi. 

Künye 

Reklamveren: Ülker Ana Marka

Reklamveren Ekibi: Mustafa Kabakçı, Mehmet Anıl Öztürk, Balkı Leblebicioğlu

Reklam Ajansı: Jüpiter

Kreatif Direktör: Mert Demirhan, Ali Can Savaş

Yaratıcı Ekip Lideri: Doğukan Yılmaz, Umut Esin

Yaratıcı Ekip: Didem Özbek, Mari Kızılkaya, Yasir Kalın, Emrah Gedik

Strateji Ekibi: Kerem Sabuncu, Aytuğ Ateş, Elçin Kasap

Marka Ekibi: Setenay Ergin, Gökçe Er, Yeşim Varol, Buse Uzun, Ceren İşvarlar

Prodüksiyon Ekibi: Onur Mis, Tümce Yağcı

Yapım Şirketi: PTOT

Yapımcı: Işıl Ege, Çağla Canoğuz Yerguz

Yönetmen: Canbert Yerguz

Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler

Post Prodüksiyon: İmaj

Müzik: Onur Cumaoğlu

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir