Ücretsiz Prime Raporu: Türk Tüketicisi Geleneksel ve Dijital Reklamlarda Nasıl Tercihler Yapıyor?

Bir süredir Prime iletişimine ağırlık veriyoruz belki görüyorsunuzdur. Türkiye'nin en geniş rapor kütüphanesini tek bir tıkla inceleyeceğiniz bir sistem olarak konumladık Prime'ı.

Tek artısı bu değil elbette. Dijital, teknoloji ve pazarlama profesyonellerinin yer alacağı özel buluşmalar, Türkiye’de ve yurt dışında gerçekleşen önemli pazarlama konferanslarında indirim fırsatı, Marketing Meetup ücretsiz katılımı gibi daha pek çok ayrıcalığı bünyesinde barındıran Pazarlamasyon Prime sizlere yepyeni deneyimlerin kapısını açacak. Detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Bugün de 2018 sonunda Twentify ile birlikte oluşturduğumuz raporumuzu ücretsiz olarak sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 55 sayfadan oluşan raporda aşağıdaki soruların yanıtlarını bulabileceksiniz.

rapor-sayfasi
  • Türkiye'de tüketiciler hangi medya kanallarını aktif olarak tüketiyor?
  • Reklam kanallarının hatırlanma, bilgi alma, satınalma oranları neler?
  • Türkiye'de fenomen pazarlamasına tüketici bakışı
  • Tüketicilerin reklama olan tutumları ve güvenleri nasıl değişiyor?

Raporu indirmek için şuraya tıklayıp iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Bunun gibi yüzlerce farklı rapora anında ulaşabilmek için sizleri Prime'a bekliyoruz.

Kariyer
INBOX, mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify’ı tanıttı

E-posta pazarlama servisi INBOX'ın Kurucusu Emin Onur Genç, INBOX'un mevzuata uyumlu işlemsel e-posta aracı INBOXNotify hakkında konuştu.

Bunlar İlginizi Çekebilir