Ücretsiz Growth Hacking Mentörlüğü Programı İçin Başvurular Başladı

İnternet girişimleri için en büyük problemlerden biri olan "büyüme"yi gerçekleştirebilmek hayati derecede önem arz ediyor. Büyüme potansiyeli olan birçok girişim, nasıl büyüme sürecini gerçekleştireceğini bilmediği için operasyonlarını durdurma kararı alıyor.

Büyüme sürecinin ele alındığı growth hacking alanında startuplar için ücretsiz olarak sürdürülecek mentörlük programı yayınlandı. Growth Hacking Danışmanı Haydar Özkömürcü tarafından yürütülecek olan Growth Hacking Mentörlüğü programı için başvuru süreci başladı. Başvurular 1 Haziran'a dek devam edecek. Başvuru sürecinin ardından ise 4 startup seçilecek ve bu startuplara 6 ay boyunca ücretsiz growth hacking mentörlüğü verilecek.

Programa aday olacak internet girişimlerinden beklenti ise fikir aşamasını geçmiş ve faal durumda olmaları, growth hacking stratejilerini uygulayabilecek bir bütçeye sahip olmaları. Türkiye'deki girişimcilik ekosistemine katkıda bulunmak için bir mentörlük programını başlattığını aktaran Özkömürcü, "Programı kasasında bir kaç milyon dolar olan startuplardan çok, henüz yatırım alma fırsatı olmamış, büyümek isteyen girişimler için kurguladık." dedi.

Mentörlük kapsamında AARRR Modeli Geliştirilmesi, Adwords Optimizasyonu, Sosyal Medya Reklamları Optimizasyonu, Arama Motoru Optimizasyonu, Social by Design ve Dönüşüm Optimizasyonu konular hakkında mentilerle çalışmalar yapılacak. 6 aylık programa Ücretsiz Growth Hacking Mentörlüğü linkinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir