TÜYAP'a yeni CMO

TÜYAP'ın yeni CMO'su belli oldu.

TÜYAP’ın yeni CMO’su Ceylan Aksak oldu. Aksak; Tüyap’ta pazarlama, dijital dönüşüm, marka yönetimi, kurumsal iletişim, medya ve müşteri ilişkileri, iş zekası gibi kritik iş birimlerini içeren stratejik pazarlama departmanının operasyonunu yönetecek.

Marmara Üniversitesi İşletme ve Uluslararası Pazarlama bölümü, ardından University of Hertfordshire MBA mezunu olan Ceylan Aksak, kariyerine 2003 yılında Doğuş Holding'de başlamıştır. 2005-2015 yılları arasında Doğuş Otomotiv'de birçok pozisyonda görev alan Aksak, 2015 itibariyle Doğuş Hospitality Group bünyesinde bulunan otelcilik, marina ve perakende operasyonlarının birçok pazarlama aktivitesinin yürütülmesinden sorumlu olmuştur. 2020-2022 tarihleri arasında Colin’s’te Global Pazarlama, İletişim ve Müşteri Deneyimi Grup Müdürü olarak markanın Türkiye ve dünyadaki pazarlama ile müşteri deneyimi süreçlerini yürütmüştür. İyi derecede İngilizce bilen Aksak, Nisan 2022’den itibaren TÜYAP Fuarcılık Grubu’na CMO olarak atandı.

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir