Turkcell'in yeni reklam yüzleri Melis Sezen ve Barış Arduç

Turkcell, kurumsal marka yüzünü yenileme kararı aldı. Kurumsal marka yapılanmasında değişikliğe giden marka, yeni ekosistemini Pazarlamasyon'un da dahil olduğu bir basın toplantısında tanıttı. “Telekom operatörlüğünden çok daha öte dijital markalar ekosistemine dönüşüm” olarak tanımlanan yeni marka ekosistemi döneminde; BiP, Dergilik, fizy, Paycell gibi tüm dijital çözüm ve servis markaları tek Turkcell çatı markası altında konumlanacak.

Yeni marka ekosistemi ile ilgili bilgiler veren Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, Turkcell olarak 27 yıldır Türkiye’nin lider operatörü olma yolculuğunda hedeflerinin her zaman ‘insan ve teknoloji arasında köprü kurmak’ olduğunu belirterek, “Teknoloji her gün gelişiyor, toplumların yapısı da bu gelişmenin etkisiyle değişiyor. Biz de bu bağlamda dünyalar senin olsun diyerek müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı dijital markalarımız ile çözümler sunduğumuzun altını çizmek istedik. Biliyoruz ki artık herkesin telefonunun içinde bir dünyası var, kimisinin dünyası müzik, kimisinin sinema, kimisinin de sosyal medya. Bu noktada Turkcell’in kurumsal marka vizyonunu da bir telekom operatörlüğünden çok daha öte, her an her durumda ve her platformda müşterilerinin yanında olabilen dijital markalar ekosistemine dönüştürdük” açıklamasında bulundu.

Turkcell'in reklam yüzleri Melis Sezen ve Barış Arduç oldu

Yeni ekosistemi oluştururken Turkcell markasını yenilediklerini belirten Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon, geçirdikleri dönüşümü müşterilerine aktarabilmek için hazırladıkları yeni reklam filmi yüzlerinin Melis Sezen ve Barış Arduç olduğunu ifade ederek şunları söyledi: "Rol aldıkları projelerle halkın beğenisini kazanan iki isim yeni reklam serimizin yüzleri olacak. Filmlerde ürün ve hizmetlerimiz çiftimizin hayatının her alanında yanlarında olacak. Bu filmlerle Turkcell yeni marka dönüşümünü tüm Türkiye’ye anlatacağız."

https://www.youtube.com/watch?v=d7CsoYuCUCI

Künye

Reklam Ajansı: Rafineri

CCO: Emre Kaplan

Yönetici Kreatif Direktör: Ali Şener

Yaratıcı Grup Başkanları: Aytaç Şahin, Eray Cankır

Yaratıcı Ekip: Saadet Melek, Özgür Kahraman, Mustafa Pamuk, Sezer Cankeleş, Sıla Karadeniz

Marka Ekibi: Edvina Gülzari, Bartu Suvancı

Stratejik Planlama: Zühre Erdoğan, Ege Ayakduran, Asena Çelik

Prodüksiyon Ekibi: Şafak Serter, Açelya Ülkümen, Nil Akdemir, Caner Yıldırım

Prodüksiyon Şirketi: Filmpark

Yönetmen: Burak Çaldır

Müzik: Avrupa Müzik

Post Prodüksiyon: Istanbul Post Production Department

Medya Ajansı: Mindshare

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir